MUDr. Přemysl Černý

Kamenický Šenov 1 adresa

Praktický zubní lékař+zubní laboratoř
Osvobození 446, Kamenický Šenov

Umístění: Praktický zubní lékař+zubní laboratoř Jiný

Při návštěvě Kamenického Šenova, ačkoliv jsem Pražák, mne velmi rozbolel problematický zub, u kterého jsem se velmi dlouho bránil vytržení. Bolest byla tak silná, až jsem navštívil nejbližší zubní ordinaci. Tam mne ochotně přijali a celý problém jsme hned a na místě vyřešily. Chtěl bych zvláště poděkovat stomatochirurgovi MUDr. Přemyslovi Černému a jeho sestře, za profesionální i lidský přístup renomovaného odborníka na svém místě.

Katastrofa ,dcera šla na bolest. Pan doktor byl velice nepříjemný. Dcera má ze zubařů strach a po této zkušenosti už nechce jinam než ke svému. Bohužel u nás nebrali na bolest a tak jsme jeli do Šenova. Dceru bolel zub a tak ho pan doktor rozvrtal takovým způsobem, že teď nás zub stal prez XXXXkc a to bohužel není konec. Její zubař nám vysvětlil, že dcera zub měla zdravý a bolel jen kvůli nachlazení a velké rýmě ,to bohužel pan Černý nezjistil ani rentgenem. Poučení ,už nikdy nechci pana Černého vidět.

Umístění: Praktický zubní lékař+zubní laboratoř Jiný

Jsem velmi spokojená, pan doktor je vstřícný a navštěvuji jeho ordinaci pravidelně a musím přiznat, že ráda. Sestřička je milá a vstřícná. Oba mají smysl pro humor, za což jsem vděčná.

Pan doktor mě vzal s bolestí zubu, ačkoliv nejsem jeho pacientkou, za což jsem byla nesmírně ráda. Ačkoliv musel zub ven a nedalo se s tím už nic dělat, byla to pro mě úleva. Pan doktor byl příjemný, dokonce i vtipkoval :-) Za mne spokojenost!

Vždy jsem se zubařů hrozně bála a k smrti je nenáviděla. Od té doby co znám pana doktora Černého, je mým nejlepším přítelem! Vždy se ke mě choval slušně, vždy vyhověl mým požadavkům a taky s ním byla vždy legrace, aby mě uklidnil před zákrokem. Moc si ho vážím, protože mi vždy pomohl s jakýmkoli problémem. Je to jeden z nejlepších doktorů v severních Čechách (neznám všechny :))

Zatím mohu říct sama za sebe že s panem doktorem mám dobrá zkušenosti. Na mě je hodný , milý a sestřička je anděl .

K panu doktorovi jsem byla poslána z důvodu jeho stomatochirurgických dovedností. Byla jsem u něj na zákrocích spojených s vyndáním osmiček a ač zákrok sám o sobě není nikterak příjemný, přístup pana doktora i sestřičky byl perfektní. Oba byli milí, pan doktor popisoval, že teď to píchne, teď budu cítit šťouchání, šťourání, dloubání, teď to a teď ono. Sestřička mě, jakmile bylo možno (vzhledem k asistenci panu doktorovi), pohladila po ruce, prohodila pár milých slov ve stylu - jste statečná, vydržte, už jen chvilku, už to bude, no vidíte, teď už jen tohle, prostě perfektní. Ono se to zdá, že je to pár hloupých slůvek, ale psychicky to neskutečně moc pomohlo :-)

Je mi již 56 let a díky panu doktorovi mám ještě všechny zuby zdravé, Pravidelně k němu docházím na preventívní prohlídky a vždy je mile a příjemně naladěn. Toto mohu říci i o jeho sestřiřce. Mé manželce rovněž vždy s laskavostí vyhověl a zhotovenou zubní protézou je velice spokojena. Dále pak bych chtěl všem říci, že i moje dcera, která se odstěhovala z města 60 km daleko, na něho nikdy nedá dopustit a vždy, když má nějaký problém se zuby, tak zavolá a pan doktor si pokaždé na ní udělal čas.

Absolutní spokojenst. Bezva doktor pro děti!

Děkuji panu doktorovi i milé sestřičce za profesionální přístup a vzorné ošetření mého vleklého problému od jiného lékaře. Setkala jsem se jen s ochotou, vše mi bylo řádně vysvětleno a určitě tam byla i empatie....