Praktický lékař Jáchymov

• „Lepšího, pečlivějšího a ochotnějšího lékaře neznám. Má velmi rozšířené znalosti na vysoké úrovni. Svoji práci bere opravdu jako poslání. Pomáhá a léčí, ne jako ostatní, kteří předepisují pouze léky. Zejména starší pacienti paní doktorku mají jako "" Spovědníka "" a ona bez ohledu na čas, vždy pozorně naslouchá. Patří jí velký dík. Pokud by takto pracovali všichni lékaři, naše zdravotnictví by mělo vysokou úroveň. Ale to je utopie, proto nejvyšší hodnocení patří pouze paní doktorce Šimurdové. Více

Vítězná 51, Karlovy Vary Mapa

„Pečlivý

Fibichova 763, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „již léta k ní docházím a vždy spokojenost, sice nedělá vtípky jako někteří lékaři což lékaře polidštuje a pacientovi je hnedle lépe na duši. Možná takto budí dojem že je jen v práci . Nikdy jsem neměl ale pocit že mne nemá zájem léčit a vyléčit. Více

Školní 736, Karlovy Vary Mapa

Praktický lékař a internista

• „Milá Jano, i když jsme příbuzné, nemám na Tebe kontakt,ale přesto Ti přeji vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám, hodně zdraví a štěstí, pohodu, klid a mír na duši i v srdci. Jarmila Šenková Více

Lidická 1407, Ostrov Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající doktor. Ve všem pořadí. Pomuže.a vše bere z humorem. Což je u pana doktora krásná vlastnost. Díky mu za to. Více

Železniční 887/1, Karlovy Vary Mapa

Nemos Ambulance s.r.o.

• Praktický lékař

„Mudr.Igazová je má praktická lékařka,nemám sní jedinný problém.Je milá,hodná,sympatická a vždy ráda ochotně vyjde vstříc. Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• Chebská 355/49, Karlovy Vary Mapa

Moje ambulance a.s.

• „Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Empatická, vlídná, hodná a pečlivá. A má úžasnou sestričku Martinku. Za mě super, po předchozích zkušenostech s jiným praktikem. Více

Hlavní 1380, Ostrov Mapa

MEDIPRIL s.r.o.

• Praktický lékař, Neurolog

„Paní doktorku považuji za odborníka na svém místě. Je velmi důkladná, je vidět, že má zájem, naslouchá a udělá si na vás čas. Navíc je možné se objednat na daný čas a díky tomu se nečeká. Více

Lázeňská 19/1, Karlovy Vary Mapa

SPAMEDICON Diagnostic Clinic

• „jsem nadmiru spokojen je vstricna a neponechava nic nahode je dukladna

Bezručova 10, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Je mou lékařkou již 30 let a vždy jsem byl spokojen. Snaží se pomoci, na pacientovi jí záleží. Doporučuji.

Dělnická 5, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Výborná lékařka a výborný člověk.Nechodím často, ale vždy, když k ní jdu, vím, že mi pomůže.

Komenského 5/166, Karlovy Vary Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„11. prosince jsem byla na operaci žlučníku v ostrovské nemocnici. Trvala jsem na tom, aby mě na chirurgii přijal pan doktor Kamenec, protože jsem chtěla, aby byl i u mé operace. Pan doktor mi vše důkladně vysvětlil, posoudil můj stav a dokonce mi i nakreslil, jak to po odebrání žlučníku v těle vypadá :-). Z operace jsem měla strach, ale pan doktor má velmi milý hlas a uklidnil mě, že to spolu zvládneme. To mi vlilo odhodlání do žil a skutečně, ačkoliv už žlučník nemám, můžu jíst ta samá jídla, jako předtím a nic mě nebolí. Nemám žádné následky (jako průjmy apod.) a za to všechno vděčím Dr. Kamencovi a tamnímu primáři. Takže pokud přemýšlíte, kde podstoupit podobnou operaci, vřele doporučuji tohoto odborníka. Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• Praktický lékař

„Nejlepší doktor ve Varech. Vše vyřídí za vás. Ochota a podpora pacientů je jeho hlavni prioritou. Velice vstřícný. Kéž by byli všichni doktoři jako je Pavel. Standa Černý Více

Libušina 24, Karlovy Vary Mapa

• „Milá,příjemná a svědomitá lékařka

Vřídelní 49, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktic. lékaře, internisty

• Praktický lékař

„Paní doktorka je především dobrý člověk která rozumí své profesi chová se lidsky nikdy jsem jí neviděl že má špatnou náladu vždy se usmívá je to naše sluníčko. přeji jí brzké uzdravení Více

Rolavská 237, Nová Role Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Je to nejlepší ordinace co znám.Paní doktorka i sestrička jsou zlatíčka,vždy pomůžou a nejenom po lekářské stránce.Nedovedu si představit navštevovat jinou ordinaci.Děkuji za vše co pro nás děláte. Více

K Lanovce 989, Jáchymov Mapa

• Praktický lékař

„když jsem u Pana doktora Pazdiora tak si nemohu stěžovat už 25 let k němu chodím a jsem moc rád že ho tu máme je to doktor na úrovni Více

Střední 77, Pernink Mapa

• Praktický lékař

„U Dr. Larvy jsem už od roku 1988 a vždy jsem s jeho prací byla spokojena.Je to opravdu lékař s velkým L.Vždy se mi maximálně věnoval a mohu říci, že je skvělý diagnostik.Už mi několikrát pomohl, kdy jiní specialesté si nevěděli rady.S tím čekáním v čekárně je to horší.Člověk musí přijít hodně brzo, aby se na něj dostalo poředové číslo.Pokud přijde po deváté hod. Už je čekárna zamčená.Ikdyž tam člověk jde pouze pro recept na léky.Ale to nic nemění na názoru na práci lékaře.Je to vedlejší negativní problém.Škoda, že už neordinuje, protože je v politice.Teď se tam nachází jiný mladý lékař, který nemá tak velké zkušenosti.A jeho práci raději nebudu hodnotit, protože když je někdo zvyklý na maximální péči od jednoho lékaře, ke kterému chodíte už nějakou řádku let,těžko si člověk zvyká na jiného lékaře. A hlavně má tendenci srovnávat. A to v tomto případě rozhodně nejde. Více

Moskevská 20, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Sestra je ženská od rány, ale neměla jsem s ní nikdy problém, kolikrát mě utěšovala když viděla, jak panikařím z jehel. Paní doktorka Handrychová je doktorka s velkým D. Přestože trávím nyní 99 % času v Praze, stojí mi za to za ní dojíždět kdykoli je nějaký problém. Neuvěřitelně pečlivá, vždy mě vyslechne, popovídá si o problému, vše řádně vysvětlí, je empatická a nic nenechává náhodě. Má skvělý lidský přístup, moc si ji jako člověka vážím. Jde vidět, že ji jde předně o blaho pacienta. Víc takových odborníků. Více

Dukelských hrdinů 1031, Jáchymov Mapa