Porodní asistentka Přerov

• Porodní asistentka

„Laskavá, ochotná, usměvavá, má moc milý přístup a vždy poradí. Bez ní bych si porod neuměla představit. Vřele doporučuji Více

Dobnerova 26,Olomouc, Olomouc Mapa

agentura POMADOL s.r.o,

• Porodní asistentka

„Jsem moc ráda že jsem měla tu čest poznat paní Michlovou ,která mi byla oporou před narozením mých dvou synů .Co dodat poradí , pomůže škoda že takových není moc.Přeji spoustů úspěchů v práci a ještě jednou moc děkuji s pozdravem Petra Vilhelmová Více

Komenského 182, Grygov Mapa

Porodní asistentka

1 názor

„Paní Ivana by se měla zasypat zlatem a celá opusinkovat! Je to úžasná porodní asistentka,která nejen mě,ale i manžela uklidnila srozumitelným vysvětlením celého průběhu porodu už při setkáních před porodem tak,že jsme se začali dokonce strašně těšit,tak svým klidným,lidským a empatickým přístupem během samotného porodu.Díky ní mám z porodu krásný pocit,i když všechno neběželo “podle plánu” a nastaly trošku komplikace.S ní jsem si připadala bezpečně a v dobrých rukách.Taky nám hodně pomohla při problémech s kojením v šestinedělí.Zkrátka pokud budeme mít někdy druhé děťátko,bez paní Ivanky nerodím. :D Více

Dvořákova 551, Tovačov Mapa

Porodní asistentka