Psychiatrická ambulance
Halasovo náměstí 1, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ordinační doba:
Po 8:00 - 18:00
Út 8:00 - 15:30
St 8:00 - 13:30
Čt 8:00 - 12:00
Pá - není ordinační den

K paní doktorce již chodím několik let a jsem moc spokojená.Dovede naslouchat,poradí,uklidní,je příjemná.V žádném případě bych neměnila.Děkuji za její péči.

Paní doktorka je opravdu jedna z nejlepších ve svém oboru. Vstřícná, laskavá, milá, naslouchá klientovi, vnímá, co říká, spolupracuje s ním. Nevnucuje striktně jen to své, pomohla mi a můj psychický stav se zlepšil o 100%, začlenila jsem se lépe do bežného života, začala jsem pracovat, založila rodinu. Mohu se na ni nadále kdykoliv obrátit.
Doporučuji.

pomohla mně

velmi pomáhá lidem, naslouchá a rozpozná, jaké změny na dušičce probíhají, má praxi i z nemocnice, zeptá se, zda s léčbou a změnou léků souhlasím

Proste nejlepsi :-)

Paní doktorka je velice ochotný a přívětivý člověk. Velice si cením jejího krásného přístupu k pacientům, je opravdu vynikající. Všem doporučuji z osobní zkušenosti

Dosud jsem poznala pouze dva psychiatry, ale po dnešní návštěvě paní doktorky Valenčíkové jsem odhodlaná u ní zůstat. Působila velmi příjemně, klidně, po půl hodině našeho "sezení" jsem se cítila jako u věštkyně, která mi vykládá můj pohled ke světu a můj typ osobnosti - paní doktorka je VELMI empatická. Jak již zmíněno, u ní nejde jen o medikaci. Důsledně a věrně se mnou vše probrala, nemám zatím jedinou výhradu. Zaujala mě tedy nejen svou profesionálností, ale i jako velmi lidská osobnost. Vřele doporučuji

K paní doktorce chodím už několik let, předtím jsem poznal pár lékařů a jen s ní jsem dokázal "vydržet" a ona se mnou. Je moc milá a klidná. Škoda, že je těžké se k ní dostat častěji, než jednou za měsíc a půl. Mám ji rád a obdivuju ji, že to se mnou vydrží ;)

Paní doktorka mi svým profesionálním přístupem již několikrát pomohla v těžkých životních situacích. Dá se možná říct, že dokonce i zachránila život. Dnes už vím, že na skutečné "Deprese" člověk sám prostě nestačí a jsem vděčná,že se mám kam obrátit o pomoc. Paní doktorky si vážím nejen jako odborníka, ale i jako velmi vlídného člověka. Taktéž její sestra je příjemná a vstřícná. Mohu jen doporučit.

paní doktorka je hrozně sympatická a hodná. Navíc má moc krásnou ordinaci, takže je u ní opravdu příjemně:-)