MUDr.

Petra Valenčíková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• L

K paní doktorce již chodím několik let a jsem moc spokojená.Dovede naslouchat,poradí,uklidní,je příjemná.V žádném případě bych neměnila.Děkuji za její péči.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Čermáková
    Eva Čermáková
    náměstí Republiky 22, Brno
    Psychiatr to nemá nikdy lehké,pracuje s psychicky problematickými pacienty.Mně pomohla paní doktorka moc,v podstatě… Více

Zuzana Kalusová
    Zuzana Kalusová
    Jugoslávská 770/13, Brno
    Vynikající lékařka, velice vstřícná, laskavá, ochotná, citlivá, trpělivě vyslechne moje problémy. Jsem velmi ráda,… Více

Jana Novotná
    Jana Novotná
    Jugoslávská 13, Brno
    k paní doktorce docházím již 4.rokem a velmi mi pomohla a pomáhá i nadále...v případě akutního problému je ochotna… Více

Marta Holanová
    Marta Holanová
    Taussigova 13, Brno
    K paní doktorce chodím 30 let, ona jediná mě pochopila a odkryla závažnost mých těžkých depresí se sebevražednými… Více

Kristýna Drozdová

St 8:00 - 13:30
      Čt 8:00 - 12:00
      Pá - není ordinační den

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P
      Umístění: Psychiatrická ambulanceSlužby: psychiatrické vyšetření

U paní doktorky jsem byl kvůli diagnostice a následné ambulantní péči.
      Paní doktorka se tvářila velmi mile, nicméně po pár minutách(7) rozhovoru mi diagnostikovala velmi závažnou diagnozu, na kterou mne následně začala léčit. Docházel jsem k ní cca 1 rok. Během návštěv jsem si neustále stěžoval, že mi léčba nezabírá a zda se nemohla v tak rychlé diagnoze splést. Výsledkem bylo neustálé zvyšování dávek léků s nepříjemnými vedlejšími účinky. Po roce jsem léčbu přerušil a odešel k jinému lékaři. Nový lékař mne znovu vyšetřil a následně se mi i nepřímo omluvil. Po nápravě mého zdravotního stavu, kdy jsem zvažoval, vzhledem k diagnostikované schizofrenii, radikální změnu životních cílů, jsem paní doktorce volal abych zjistil důvody jejího názoru. Nedokázala odpovědět, pouze opakovala, že diagnozu stanovila na základě vyšetření. Fatálně mylná diagnoza mi zamíchala jak s rodinnými vztahy, tak se vztahy s přáteli, vč. onálepkování atp. Návštěvu doporučuji pouze pacientům, kteří mají jasno jak v diagnoze tak medikaci a paní doktorku chtějí navštívit např. z geografického důvodu.

• L

• Paní doktorka je opravdu jedna z nejlepších ve svém oboru. Vstřícná, laskavá, milá, naslouchá klientovi, vnímá, co říká, spolupracuje s ním. Nevnucuje striktně jen to své, pomohla mi a můj psychický stav se zlepšil o 100%, začlenila jsem se lépe do bežného života, začala jsem pracovat, založila rodinu. Mohu se na ni nadále kdykoliv obrátit.
      Doporučuji.

• pomohla mně

• velmi pomáhá lidem, naslouchá a rozpozná, jaké změny na dušičce probíhají, má praxi i z nemocnice, zeptá se, zda s léčbou a změnou léků souhlasím

• Proste nejlepsi :-)

• Paní doktorka je velice ochotný a přívětivý člověk. Velice si cením jejího krásného přístupu k pacientům, je opravdu vynikající. Všem doporučuji z osobní zkušenosti

• Dosud jsem poznala pouze dva psychiatry, ale po dnešní návštěvě paní doktorky Valenčíkové jsem odhodlaná u ní zůstat. Působila velmi příjemně, klidně, po půl hodině našeho "sezení" jsem se cítila jako u věštkyně, která mi vykládá můj pohled ke světu a můj typ osobnosti - paní doktorka je VELMI empatická. Jak již zmíněno, u ní nejde jen o medikaci. Důsledně a věrně se mnou vše probrala, nemám zatím jedinou výhradu. Zaujala mě tedy nejen svou profesionálností, ale i jako velmi lidská osobnost. Vřele doporučuji

• K paní doktorce chodím už několik let, předtím jsem poznal pár lékařů a jen s ní jsem dokázal "vydržet" a ona se mnou. Je moc milá a klidná. Škoda, že je těžké se k ní dostat častěji, než jednou za měsíc a půl. Mám ji rád a obdivuju ji, že to se mnou vydrží ;)

• Paní doktorka mi svým profesionálním přístupem již několikrát pomohla v těžkých životních situacích. Dá se možná říct, že dokonce i zachránila život. Dnes už vím, že na skutečné "Deprese" člověk sám prostě nestačí a jsem vděčná,že se mám kam obrátit o pomoc. Paní doktorky si vážím nejen jako odborníka, ale i jako velmi vlídného člověka. Taktéž její sestra je příjemná a vstřícná. Mohu jen doporučit.