Praktický lékař stomatolog
Poštovní 2, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pani doktorka je uzasna, prace vydrzi leta.
Mila, vesela, pecliva, ma cas na vysvetleni a cenove dostupna

Za ty leta co tam chodime, nic nez spokojenost

Paní doktorka i sestřička mají nadstandartní, profesionální a velmi lidský přístup k pacientům. Jsou DOKONALE sehraný tým kde i extrakce osmičky je prováděna nejméně bolestivým způsobem a s milou dávkou humoru. Mohu všem jen doporučit. Hana Koblovská

Příjemná, chodím k ní od mala, i jako na malou byla na mě hodná. Skvělá domluva ohledně zákroků. Naprostá spokojenost.

Nejlepší paní zubařka!!! Dává mi dohromady zuby po mojí staré paní zubařce a má se mnou plno práce, ale je vždy milá a i na obyčejné vrtání mi dá umrtvení :-) Jsem moc spokojená!

Milá, hezká a razící heslo : bez peněz k zubaři nelez.Odborně snad dobrá, v žádném případě však nadstardantně schopná,takže nadstardantní platby nejsou až tak namístě. Nicméně, kdo má na to, aby už za příjemný pozdrav vysolil patřičný obolus, pak je asi spokojen.Takovým doporučuji, takovým jako já, co obracejí penízky v ruce - ne.Jsou lékaři, kteří za stejnou péči účtuji pro mne přijatelnější honorář. Je pravda, že jich není mnoho.

kvalitní

Dobrý den všem.
Naší milou pani doktorku mohu doporučit, je profesionál na svém místě.A její péče je vysoce nadstandartní a pečlivá. Její přístup je vždy milý a práce na opravách zubu se dá srovnat jen s PROFESIONALY V RESTAUROVANÍ a jeji plomby a provaděná práce vždy na nejvyší urovni. A ve spolupráci se svou sestřičkou tvoří ten nejlepší tým.
Což se u jiných lékařů nedá vždy konstatovat!!!
Já a moje rodina jsme s p.doktorkou maximálně spokojení a neměnili bychom.
A těm, co tento názor nesdílí, doporučuji, at´to zkusí jinde a poznají, že se mýlili a p.doktorku tímto poškodili.
Děkuji Pačka T.

Není nad čím uvažovat, naše paní doktorka je jednička. Navíc je velice hezká. Heč !

Nejlepší co jsem měla,mohu doporučit,strach ze zubaře je dávno ten fuč:-))

Vstřícná paní doktorka, má pochopení a je vždy příjemná, ochotná a má porozumění. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, milá a příjemná, vždy připravena pomoci. Při jednání mám pocit, že je odborně na velice vysoké úrovni. Taky má skvělou sestřičku, příjemná a milá. A že se u ní platí? No proč né, za dobrou práci je třeba platit, kdo dnes dělá zadarmo. Myslím, že to není tak strašná cena a jsou i dražší. Pro ty co za to nechtějí platit doporučuji nějaké ČSSD vydržované střediskoz prostředků z našeho rozpočtu. Tím uvolní prostor pro nás, co hledáme dobrého zubaře, kterých je jako šafránu. Já jsem spokojený s její perfektní práci (zubařů jsem vystřídal dost).