Petra Blaháková, praktický lékař Zlín

MUDr. Petra Blaháková

Uložit

Praktický lékař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

jsem ráda že mám takovou péči která je završena laskavostí ,ochotou a profesialitou DÍKY OBĚMA za vše


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka Blaháková i sestřička jsou lidé na svých místech. Dobře sehraná dvojka a světe div se, ani sej u nich dlouho nečeká na vyšetření. Přeji oběma, paní doktorce i sestřičce, hodně sil a nervů s námi pacienty, a nám pacientům přeji, aby byly pořád takové jaké jsou, i přes obtížnost situace ve zdravotnictví. Děkuji.


Na pani doktorce i sestře je vidět, že spolu pracují dlouhou dobu.Jejich sehranost, pohoda, vztah k pacientovi a v neposlední řadě i jejich úsměvy, svědčí o tom, že svoji práci dělají s láskou. Jsou vzorem pro ostatní lékaře.
Jsem maximálně spokojený.


Ověřeny pacient

Pani doktorka je ochotna a hodna. Mam k ni naprostou duveru. I sestricka je velice prijemna, maji lidsky pristup a to se ceni


Paní doktorku bych v žádném případě neměnila. Jsem moc spokojená, že chodím právě do této ordinace!! Sestřička je taky moc příjemná.


P
Ověřeny pacient

Rychlá, konkretní, nezdržuje se povídáním s pacienty,


L

Vyborna lekarka se zajmem o pacienta, sestricka je taky uzasna moc je doporucuju


V

Souhlasím s názory ostatních!Paní doktorka je výborná lékařka a má příjemné vystupování! Jsem rovněž moc spokojená se sestřičkou, od začátku jsem bylo ohromena jak má vše dobře zorganizované a vždy je moc ochotná. Jsou výborný tým. Prostě není co vytknout!Doporučuji!


P

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Má vždy příjemné vystupování. Nikdy se mi nestalo, že bych v čekárně strávila více než 30 min. a to bez objednávání. Paní sestřička Maruška je zlatíčko, je to hrozně milá dáma s obrovskou pamětí na jména. Jsou s paní doktorkou skvělý tým a nikdy bych je nevyměnila.


D

Paní Blaháková je výborná lékařka se zájmem o pacienta. Při zjištění mé nemoci mě sama kontaktovala a během 3 dnů jsem byla objednána u specialisty , u kterého je objednací doba až 2 měsíce. Sestřička Maruška je poklad.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti