Psychiatrická ambulance
Škroupova 48, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nemoralizuje, nevnucuje
léky a dovede naslouchat. Doporučuji.

Vynikající odborník a jako jeden z mála se skutečně věnuje i psychoterapii a nazasypává vás zbytečně psychofarmaky. Skupinová terapie pod jeho vedením mi moc pomáhá. Děkuji.

Troufám si tvrdit,že co do odborných znalostí je jeden z nejlepších.Velmi na sobě pracuje a své profesi obětuje asi hodně.Připadal mi,ale trochu komisní,s horší komunikací s pacientem.To se změnilo a všem vzkazuji, že je opravdu stoprocentní.Hanna

Též pana doktora doporučuji. Pracuje s úctou k pacientovi a s viditelnou snahou pomoci.

Pan doktor Zahradník je úžasný lékař. Nevím co jiného říct, protože vše tady již bylo řečeno, ale nejvíce si vážím toho že má zájem pomoci, skvěle si pamatuje co Vás trápí a vychází vstříc. Moc si ho vážím.

Nesouhlasím, že pan doktor Zahradník není vhodný pro nás neurotické depresanty. Měla jsem z něj zatím mnohem lepší pocit než z kohokoli jiného. Zatímco jsem úzkostně stepovala před ambulancí a doufala, že mi nevybouchne hlava a bála jsem se tam vstoupit, tak mi sám přišel naproti, podal mi ruku, ambulance příjemná, akorát dracaena na skříňce by možná ocenila trošku lepší péči. Měla jsem pocit, že mě respektuje a chápe mé problémy, chápe, jakým způsobem je chci řešit a tento způsob řešení mi také nabídl. Udělal si na mě čas velice brzy po mém telefonátu a přesto, že nemá času nazbyt, další termín mi dal také velice brzy, hned za týden. Jeho přístup je opravdu lidský, profesionální, a to, že ve své pracovní době zvedá telefony je podle mě jen důkaz toho, že chce pomoci opravdu všem.

výborný lékař se schopností rychle a přesně odhalit příčinu problému, o problémy se aktivně zajímá, doporučuje šetrné a moderní prostředky léčby. Doporučuji!

Rozumi cloveku,nevnucuje svuj nazor,nasloucha,je trpelivy,nehodnoti,nedela kategorie spatne a dobre,da cloveku cas,najit si svou cestu k svemu vlastnimu nazoru,citim se u neho dobre a v bezbeci s cimkoliv prijdu

je to velmi dobrý odborník a má pěkný přísatup k lidem.

dost dobrý,jde rychle k podstatě věci