Ord. praktického lékaře stomatologa
Gočárova 27, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Bolest a oprava mého zanedbaného chrupu

Rychlost,profesianolita, preciznost, lidský přístup k pacientovi,...
Celý život jsem se bál zubařů,ale pan Dr. Petr Šlechta mě naučil a přesvědčil, že se v jeho péči není čeho obávat..
Ještě nikdy jsem takového šikovného zubaře nezažil...
Nee jednou mi pomohl od bolesti....
Tomuto doktorovi dávám jedničku s hvezdickou.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Zubař

Z pana doktora je cítit nechuť něco dělat. Arogantní přístup, nepříjemný. Dříve možná býval kapacita, dnes již to neplatí. Po přestupu k jinému lékaři a úplnému rentgenu chrupu mi bylo nalezeno 6 kazů! Absolutně nedoporučuji!

mně tedy p. Šlechta připravil měsíc bolestí jen díky svému lajdáctví a o jeho arogantním jednání se tu již někdo vyjadřoval, nedoporučuji

Tento zubař se dokáže postarat jen o zuby,které jsou zdravé.Jakmile se vyskytne problém,neřeší ho.Je zajímavé,že když já v práci udělám něco špatně,dostanu dolu prémie.Zubař není postižitelný.Díky němu teď možná přijdu o zub,protože dělal že nevidí kaz a neustále tam cpal věčně vypadávající plombu.Děkuji..teď mě ta záchrana bude stát nemalé peníze,díky jeho lajdáckosti...neni umění mít zubaře u kterého se nic neplatí

Nejsem doktorovým pacientem, ale proto, že jsem sháněla zubaře, dostalo se mi té příležitosti strávit chvíli v jeho ordinaci a s panem doktorem mluvit. Hned ze startu mne šokoval doktorův způsob, jakým se mnou jednal. Při příchodu do ordinace, kam jsem byla objednána na devátou a kam jsem přišla o pár minut dříve, jak je mým zvykem, mi pan doktor pomalu vyčetl, že už tam na mne čekají, jako bych snad měla nějaké zpoždění! Potom si prohlédl stav v mých ústech a velmi nepříjemným hrubým tónem mi oznámil, že se mu do spravování mého chrupu vůbec nechce, že vůbec neví, jak by to měl udělat, že si neumí představit, jak by mi měl moje zuby opravit a odmítl i mou žádost o pomoc alespoň s problémem, který mne aktuálně trápí nejvíce! Zvyšoval na mne hlas, vlastně křičel, cítila jsem se jako nějaký padouch, který ho chce okrádat o čas, nebo o materiál, nebo co! Nebyl ani ochotný mi poradit, kam bych se se svým problémem mohla obrátit, nebo s čím a jakou finanční částkou bych měla při opravě mého chrupu počítat! Jeho odpovědí na cokoli bylo: Nevím, neumím. Zkrátka náš rozhovor ukončil se slovy: Budu se s Vámi muset rozloučit. Nic víc!
Jsem sama se dvěma dětmi a bydlím na úplně opačné straně Ústí. Abych k panu doktorovi mohla jet, musela jsem si zajistit pro děti hlídání a utratit za jízdenky peníze, kterých máme už tak dost málo a přijela jsem si pro tohle! Držela jsem se zuby nehty, ale chtělo se mi plakat! Rozloučila jsem se, sbalila si svou kartičku pojištěnce, pomyslela jsem si, co je to za zubaře, který nic o zubech neví a za dveřmi konečně nechala spustit slzy!
Nemám jediný důvod tohoto doktora doporučit komukoli dalšímu, je mi moc líto! Snad jsem opravdu jediná, kdo má s tímto doktorem takovou zkušenost? Snad se pan doktor jen špatně vyspal a za jiných okolností by byl profesionálnější?

Zubaři u mne nebyli nikdy příliš v oblibě a dlouho jsem také neměl žádného stálého lékaře a mé zuby podle toho vypadaly. Až jsem přišel k dr. Šlechtovi. Ne, že bych se na návštěvy u něho zrovna těšil, ale chovám k němu hluboký respekt a důvěřuji mu. Je moc šikovný, někdy i přiměřeně drsný, ale především lidský. A opravdu od něj někdy odcházím i s úsměvem.

Pane doktore, jste naprostá jednička! Nejvíce si na Vás vážím toho, že opravdu umíte a víte co děláte, víte co je dobré pro pacienta. Také se mi na Vás moc líbí, že sám nechcete aby za žádných okolností pacient trpěl byť menší bolestí. A toho si na Vás opravdu vážím. Je s Vámi perfektní domluva a byť jsem se celý život zubařů bál (zkušenosti z mládí) k Vám chodím moc rád protože vím, že mi opravdu pomůžete! Díky že jste!

jsem spokojená, nečekám, bere v určenou hodinu, věnuje se pečlivě, práci neodbývá, nemá přepacientováno

K panu doktorovi Šlechtovi mám velkou důvěru,protože mě nenechá trpět
a snaží se mi zuby zuby zachraňovat !
pacientka Zdeňka

U pana doktora se cítím hodně v klidu přestože se doktorů, a zvlášť zubařů, "bojím". Ví kdy "přitlačit" a kdy "ubrat. A bavit se s ním můžu o všem ( pokud zrovna nemám nějaký ten nástroj v puse:-)).