Hanáckého pluku 6, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Umístění: jiné místo Jiný

Byla jsem na vyšetření jak ve 20tt tak v 32 tt. Ano, Dr Polák není z lékařů, který se bude rozplyvat nad vašim miminkem. Vyšetření je rychle, přesné a profesionální. To co jiní hledají 15-20 min a tím vás chlacholi ať si prohlédněte miminko... na tohle my nejsme. Potřebuji odborníka, který se podívá a ví ... žádný sislani, rozplyvani se. Takže za mě odbornost a profesionalita vždy vyhrála a s Dr jsem byla spokojena. Byl milý, příjemný a vše co jsem chtěla vědět, mi řekl při samotném vyšetření ... :)

Umístění: jiné místo genetika v II trimestru

Bohužel za nás velké zklamání. Vyšetření trvalo cca 5 minut i s cestou, o nějakém vyšetření se nedá snad ani mluvit. Nebylo vyšetřeno skoro nic, podle pana MUDr. Poláka mám abnormální břicho a proto byla tristní přehlednost (nějaké kilo navíc mám, ale tak abnormální břicho ne), což podle jiných zkušeností maminek nejsem asi jediná komu to bylo řečeno. Řekla bych že pan doktor byl velice neprofesionální. Po týdnu jsem byla kvůli nespokojenosti jinde a miminko je vyšetřené bez jakýchkoliv poznámek o přehlednosti, abnormálním břichu a podobně. Dokonce Pí. doktorka přišla i na drobnou nesrovnalost u ledvinek, které pan doktor ani nevyšetřil, dále se musí hlídat. Takže za nás nedoporučuji.

Umístění: PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost. 1.screening

Pan dr. Polák za mě skvělí gynekolog ... jsem po druhé těhotná a opět na 1. Screening jsem šla k panu Polákovi... vše stručně a jasně vysvětlí ... komunikace s dr.Polákem skvělá ... nechápu některé recenze, hlavně ty negativní... já byla a jsem s Dr. Polákem nadmíru spokojená !!!! Za mě super !!! Můžu jen DOPORUČIT !!!!

Umístění: jiné místo

Špička ve svém oboru. Doporučuji. Nepotřebuji být v ordinaci půl hodiny a dlouhosáhle si s lékařem povídat. Stačí mi, že za těch pár minutek vyšetření proběhlo kvalitně i bez komentáře... Podruhé budu volit opět doktora Poláka

Bohužel s panem dokorem a přístupem jak jeho, tak jeho personálu máme stejné zkušenosti jako předchozí tři hodnotící. Přístup sester tragedie, když vás sestry nebaví dělat práci s lidmi, tak ji nedělějte a neotravujte tím ostatním život. Přístup pana doktora stejný jako u paní níže. Rychle to odbít ať je hotovo a další. Také jen něco mumlal, že nebude nic vidět, zajímavé je, že to nikdo jiný nikdy neříkal a nikde jinde problém nebyl (ani s prvním dítětem), tak nevím, jeslti pan doktor nemá špatou optiku :) Objednali jsme se jinam a kdyby bylo na mě, toto vyšetření bych mu neproplatil (byla to druhá genetika, kteoru kompletně platí pojišťovna).

Musím přidat svou zkušenost s tímto zařízením celkově a s panem doktorem. Byla jsem na prvotrimestrální screening se svým prvním miminkem. I přes příjemné prostředí mě trochu zarazil přístup sester nebo spíš recepčních, které jednají jako by bez zájmu, bez úsměvu. To bych možná překousla. Po asi 15.minutách jsme i s přítelem přišli k p.doktorovi,který nám ve zkratce vysvětlil, co se bude dít a vyzval mě na lůžko. Po pár vteřinách pronesl, že viditelnost je tristní, že to u mě bude špatně vidět. Ještě to zkusil, ale hned nás bez jakéhokoliv vysvětlení poslal ven na 15-20 minut .Hodil mi na břicho ručník, až se utřu a suše mě poslal Ať jdu chodit. Po půl hodině jsme se vrátili a celé se to opakovalo. Znovu nic neviděl a zase na poslal pryč. To vše téměř bez jediného slova. Opět jsme se po půl hodině vrátili a miminko sice leželo stejně, ale pan doktor přesto provedl asi petiminutove vyšetření, něco málo změřil, udělal nám fotku, ale vše proběhlo velmi stroze, téměř žádné vysvětlení a kdybych se na konci nezeptala, zda je vše v pořádku, snad bych se to ani nedozvěděla.
Celkově mě mrzí strohý přístup, jste jenom číslo a přísun peněz a ne maminka, která se jde přesvědčit, zda je její miminko v pořádku. A nedej bože, pokud nesplňujete tabulkové rozměry a máte nějaké kilo navíc.... Po návštěvě tohoto zařízení se mi chtělo brečet!

Bohužel jsem velice zklamaná z návštěvy pana doktora. Nejprve dlouze hledal miminko, prakticky nic mi ke screeningu neřekl, krom toho, že je tam tristní přehlednost, což je napsáno i ve zprávě, dále, že toto je mé miminko, jak je velké a jak velkou má hlavičku. Bohužel k projasnění šíje mi toho moc neřekl, protože jak jsem již psala, přehlednost byla tristní. Odcházím s velice zvláštními pocity, zaplatila jsem 1400,- Kč a víme jen to, že tam asi zřejmě nic není, ale s přesností mi to neřekne.

Tak já Poláka nedoporučuju vůbec. buď mi zamlčel nebo nepoznal srdeční vadu prcka. podle Katdiologa ve fn to měl poznat. tak asi bohužel. už bych k němu nikdy víc nešla. a co jsem tak slyšela z okolí nejsem jedinná

Nečekali jsme vůbec, šli jsme přesně na objednaný čas. Pan doktor byl výborný, milý, příjemný, vše pečlivě prohlédl a vysvětlil. Naprostá spokojenost!

Nemohu nepřidat svůj názor na pana doktora, ale bohužel i na personál, kterým se pan doktor obklopuje. Začnu obecně. V únoru 2014 jsem byla na prvotrimestrálním screeningu v Centru prenatální diagnostiky v Olomouci a vlastní zkušenost s panem doktorem mám dobrou. Jistě je to kapacita a taky to tam tak chodí a musí k tomu tak člověk přistupovat, tedy že to nebude přátelské vysvětlování, co kde jak a proč, ale velice rychlý monolog pana dr. při ultrazvuku, sepsání zprávy a vytištění fotky. Naštěstí bylo všechno v pořádku, celkem jsem u pana dr. strávila cca 8 minut. Pak už jen kasírování a objednání u sestřiček. Prostě je to tam jak na běžícím páse, ovšem to je ta cena, že jsem v péče skutečného odborníka.
Mnohem horší názor si nemohu odpustit uvést na jednání sestřiček na recepci. Na objednané vyšetření jsem čekala hodinu. To by ještě šlo, pokud bych nebyla svědkem otřesného chování sestřiček. Ty si vyřizovali na celou přeplněnou čekárnu své osobní telefonní hovory, řešily obědy, chovaly se na můj vkus dost nadřazeně a afektovaně a vrchol všeho byl, když jedna sestra říká té druhé, že přišly další pozitivní výsledky. A ta druhá jí odpovídá, že toho je teď nějak hodně. Opravdu to slyšely všechny maminky v jinak tiché čekárně, kterým to nebylo příjemné. Tedy já jsem byla dost nervózní, aby všechno bylo s miminkem v pořádku a nebyli jsme jedni z nešťastlivců s postižením. Dokonce i manžel sedící vedle mě byl z toho v šoku. Tento přístup považuji za těžce neprofesionální.