Tyršova 647, Bohumín
TMPserv spol. s r.o., gynekologie

Tento doktor mi svým přístupem zkazil celé těhotenství. Pokud vše probíhá bez problémů a jedná se o běžnou prohlídku tak možná ok, ale dovolila jsem si svěřit se mu svou obavou z porodu a to byl hned obrat o 180 stupňů, měla jsem pocit že ho obtěžuji, odbyl mě se slovy že pokud to zvládli jiní zvládnu to taky a podal mi těhotenskou průkazku na znamení že bych už měla odejít protože za dveřmi čeká další pacientka. Žádná prohlídka u něho netrvala déle než 5 minut, prostě jak na běžícím páse. Když jsem během ultrazvuku poznamenala že je mi ta vyšetřovací poloha nepohodlná a chytají mě křeče do stehen, pouze se zeptal jestli mi má předepsat hořčík.. Prostě neskutečné. Bohužel jsem k němu docházela i dál protože moje stávající lékařka odešla na mateřskou. Asi nemusím popisovat že z mého prvního a nejspíš posledního těhotenství si odnáším solidní trauma. Tak arogantního a necitlivého doktora, obzvlášť k těhotným pacientkám které už tak jsou přecitlivělé, bych nikomu nepřála.

Umístění: Gynet AH s.r.o., Bolesti v podbřišku a vyšetření kvůli plánovanému otěhotnění

Pan doktor je na první pohled sympaťák, nicméně přišla jsem řešit své déle trvající bolesti v podbřišku a pro uklidnění se nechat vyšetřit, že u mě probíhá vše jak má kvůli otěhotnění (ovulace, zda nemám cestu atd.) a jen jsem se zmínila, že se snažíme o miminko, hlavně že mě trápí ty bolesti a nevím z čeho. Prohlídka proběhla tak rychle a beze slov, že se nedá mluvit o důkladnosti. Místo toho, aby se věnoval mým problémům s bolestí, tak řešil doporučení ohledně otěhotnění (kvůli genetické zátěži, kterou máme), jako umělé oplodnění a všemožné jeho podoby a můj věk, o což jsem se ho neprosila a jen opakoval to, co už dávno víme, na což jsem ho upozornila. Na závěr jen dodal, že bolesti může způsobit endometrióza, která způsobuje neplodnost. Vzali mi krev, ale výsledek byl negativní. Další postup žádný, bolesti trvají. Bez objednání mě k jinému lékaři nevezmou.

Pan doktor Langer je pro me jeden z doktoru ktery ,a pro sve pacienty srdce. Ja moc dobre zkusenostii s doktorama nemam, jelikoz jsem mela nemocnou maminku tak jsem s nema byla pomerne casto ,a pomerne casto jsem si s nema nevysla vstric.....a Pan doktor langer je pro me, moc hodny doktor, umi vysvetlit, a take se umi chovat.Byla jsem u doktora wibitula,a nakonec jsem sla k panu langerovi..a doufam ze si me tam i pan doktor necha. Doporucuji vsem- Krawczynski kamila

Umístění: jiné místo Těhotenství

Vše v pořádku, dokud s ním souhlasíte, nediskutujete a jedete jako slepá ovce. Když se však odvazite zpochybnit jeho způsoby, jedna velmi arogantně, křičí a lže. Nezna zakony ohledne sve profese a vymysli si nesmysly. Nezna doporučení WHO!!! Nemůžu doporučit. Pokud hledáte respektujiciho lékaře, hledejte dál.

Velmi příjemný, sympatický pan doktor. Jeho jemný a citlivý přístup mě zbavil obavy a strachu z vyšetření. Zachránil mi život a za to mu moc děkuji.

Nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla. Neměnila bych. Všechno citlivě vysvětlí. Moc doporučuji všem.

Vynikající lékař,příjemný k pacientce,má cit a lidskost.Neměnila bych ani jako,operoval mě a můžu být ráda ,že to byl Mudr.Petr Langer.Legezová

Pan doktor Langer je můj lékař už 6 rokem a neměnila bych. Je velice svědomitý, empatický, lidský což není u všech lékařů stejné, někteří se na Vás povyšují on takový není. Vše se mnou prodiskutuje před i po vyšetření, samozřejmě se mnou hovoří i během vyšetření. Nerozumím-li něčemu laicky mi vše vysvětlí. O mém zdravotním stavu je vždy informován a když vstoupím do ordinace hned ví co má za pacientku před sebou. Nic nedohledává. Jsem-li objednaná tak čekám maximální 5 - 10 minut a tuto dobu příjemně strávím rozhovorem se sympatickou sestřičkou. Mohu jen doporučit.
Curzydlová, Bohumín

K panu doktorovi chodím už dlouho do Ostravy-Výškovic. Je to doktor, kterého můžu jen doporučit. Perfektní přístup, má svůj humor, vše vysvětlí, ptá se, pamatuje si.... Musela jsem na zákrok. Šla jsem za ním na pracoviště do Bohumína. I když je to starší nemocnice,přístup všech tam byl perfektní. Doktor mě sám odoperoval. byla to velká výhoda. Nemusel čekat měsíc,až mu pošlou zprávu z jiného pracoviště. Hned mohl navrhnout další postup léčby. I během těhotenství jsem byla s jeho přístupem a péči maximálně spokojena. Je to profesionál na svém místě.

G

dnes jsem byla u pana doktora poprvé a odcházela jsem velmi dobře naladěná. Příjemný přístup, úžasná i sestřička, člověk je opravdu pacientem - zákazníkem. Světové...