MUDr. Petr Langer

Gynekolog Více

Bohumín, Ostrava-Zabřeh 2 adresa

TMPserv spol. s r.o., gynekologie
Tyršova 647, Bohumín

Umístění: Gynet AH s.r.o., Jiný

Příjemný pan doktor, vše vysvětlil, navrhl řešení, nechal mi čas na rozhodnutí. Mohu jen doporučit.

Umístění: Gynet AH s.r.o., Jiný

Pan doktor je ochotný, laskavý. Měli jsme problém s otěhotněním, hned to začal řešit. Teď v těhotenství k němu dochaz. Velmi pečlivý a lidský přístup :-) pana doktora určitě doporučuji

Umístění: TMPserv spol. s r.o., gynekologie Jiný

K panu doktorovy chodim uz 6let, je to velice hodny ochotny doktor. Vzdy, kdyz se naskytl nejaky problem, byl ochotny a pomohl, jak se jen dalo.

Umístění: TMPserv spol. s r.o., gynekologie Jiný

Empatický, sympatický a moc šikovný lékař. Vše vysvětlí, zodpoví všechny otázky, nabídce možnosti. Podstoupila jsem s ním dva zákroky a vždy vše v pořádku. I následné péči věnuje pan doktor max péči. Je ochoten konzultovat i telefonicky.

Umístění: Gynet AH s.r.o., Jiný

Byla jsem na 1. Screening u tohoto doktora. Měla jsem špatné výsledky z krve, k tomu mi absolutně nic nevysvětlil, k samotnému ultrazvuku mi nic nevysvětlil, za to mi řekl, že těhotenské kalhoty, které jsem měla na sobě se nosí až před porodem. Když jsem řekla, že je nosím, protože mi vadí jakýkoliv tlak na břicho, tak mi řekl ať nosím sukně, ne? Proč ne, když venku tou dobou byly tři stupně. Závěrem bych dodala, že jsem od něj ani nedostala kompletní zprávu z vyšetření, sestra mého ošetřujícího lékaře si ji musela zpětně vyžádat, protože tam nebyl schopný napsat ani termín porodu. Jsem znechucená a vážně by mě zajímalo, jestli by si takové chování dovolil, kdyby u vyšetření mohl být přítomen manžel.

Tento doktor mi svým přístupem zkazil celé těhotenství. Pokud vše probíhá bez problémů a jedná se o běžnou prohlídku tak možná ok, ale dovolila jsem si svěřit se mu svou obavou z porodu a to byl hned obrat o 180 stupňů, měla jsem pocit že ho obtěžuji, odbyl mě se slovy že pokud to zvládli jiní zvládnu to taky a podal mi těhotenskou průkazku na znamení že bych už měla odejít protože za dveřmi čeká další pacientka. Žádná prohlídka u něho netrvala déle než 5 minut, prostě jak na běžícím páse. Když jsem během ultrazvuku poznamenala že je mi ta vyšetřovací poloha nepohodlná a chytají mě křeče do stehen, pouze se zeptal jestli mi má předepsat hořčík.. Prostě neskutečné. Bohužel jsem k němu docházela i dál protože moje stávající lékařka odešla na mateřskou. Asi nemusím popisovat že z mého prvního a nejspíš posledního těhotenství si odnáším solidní trauma. Tak arogantního a necitlivého doktora, obzvlášť k těhotným pacientkám které už tak jsou přecitlivělé, bych nikomu nepřála.

Umístění: Gynet AH s.r.o., Bolesti v podbřišku a vyšetření kvůli plánovanému otěhotnění

Pan doktor je na první pohled sympaťák, nicméně přišla jsem řešit své déle trvající bolesti v podbřišku a pro uklidnění se nechat vyšetřit, že u mě probíhá vše jak má kvůli otěhotnění (ovulace, zda nemám cestu atd.) a jen jsem se zmínila, že se snažíme o miminko, hlavně že mě trápí ty bolesti a nevím z čeho. Prohlídka proběhla tak rychle a beze slov, že se nedá mluvit o důkladnosti. Místo toho, aby se věnoval mým problémům s bolestí, tak řešil doporučení ohledně otěhotnění (kvůli genetické zátěži, kterou máme), jako umělé oplodnění a všemožné jeho podoby a můj věk, o což jsem se ho neprosila a jen opakoval to, co už dávno víme, na což jsem ho upozornila. Na závěr jen dodal, že bolesti může způsobit endometrióza, která způsobuje neplodnost. Vzali mi krev, ale výsledek byl negativní. Další postup žádný, bolesti trvají. Bez objednání mě k jinému lékaři nevezmou.

Pan doktor Langer je pro me jeden z doktoru ktery ,a pro sve pacienty srdce. Ja moc dobre zkusenostii s doktorama nemam, jelikoz jsem mela nemocnou maminku tak jsem s nema byla pomerne casto ,a pomerne casto jsem si s nema nevysla vstric.....a Pan doktor langer je pro me, moc hodny doktor, umi vysvetlit, a take se umi chovat.Byla jsem u doktora wibitula,a nakonec jsem sla k panu langerovi..a doufam ze si me tam i pan doktor necha. Doporucuji vsem- Krawczynski kamila

Umístění: jiné místo Těhotenství

Vše v pořádku, dokud s ním souhlasíte, nediskutujete a jedete jako slepá ovce. Když se však odvazite zpochybnit jeho způsoby, jedna velmi arogantně, křičí a lže. Nezna zakony ohledne sve profese a vymysli si nesmysly. Nezna doporučení WHO!!! Nemůžu doporučit. Pokud hledáte respektujiciho lékaře, hledejte dál.

Velmi příjemný, sympatický pan doktor. Jeho jemný a citlivý přístup mě zbavil obavy a strachu z vyšetření. Zachránil mi život a za to mu moc děkuji.