Ord. praktického lékaře gynekologa
Topolová 1234, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pan doktor je skvělý. První návštěva a super. Je příjemný vše vysvětlí a pomůže. Za mě fakt super jsem mooc spokojená

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Maximálně spokojená. Pan doktor okamžitě pomohl a vše dobře vysvětlil...určitě budu navštěvovat stále tuto ordinaci....děkuji

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Všechno funguje v ordinaci skvěle. Objednáte se telefonicky bez problému. Když jsem měla problém, hned na další den jsem mohla přijít a opravdu se mi snažil pan doktor pomoct. Nečeká se dlouho. Sestřička je naprosto skvělá a milá osoba. Pan doktor je taky fajn, hlavně po odborné stránce a snaží se mít i přátelský přístup. Chodím sem doopravdy ráda.

K p.doktorovi chodím už 5 let jsem s ním moc spokojená vždycky dobře poradí vysvětlí je nejlepší doktor v mostě chodím k němu strašně ráda a vždycky odcházím s dobrou náladou všem holkám doporučuji

K panu doktorovi chodim uz 12 let a obrovská spokojenost. Všechno řeší hned a rád všechno vysvětlí. Nemenila bych

Ja jsem stoprocentně spokojená. Před tím jsem chodila jinam a cítila jsem jak od sestřiček tak od doktora obrovský odstup a neochotu na cokoliv odpovídat co jim přišlo stupidní. Pak už jsem se radši neptala vůbec na nic abych se necítila trapně a nebyla za hloupou. Protože tak jsem se cítila pokaždé. Pan doktor Kučaba ma mojí důvěru už bych rozhodně neměnila. Je to zlaticko chtěla bych ho i u porodu kdyby to bylo možné. Tak že za mě spokojenost obrovská.

Na pana doktora si nemohu stezovat. Chodim k nemu 5 let, moje maminka pres 20 let. Na jakykoli dotaz rad odpovi, nema nemistne poznamky, tak jako to u nekterych lekaru byva zvykem, problemy resi okamzite a clovek se neciti, jakoby otravoval kazdou svou otazkou.
Po prestehovani do Prahy, jsem lekare chtela zmenit ale po zkusenostech s prazskymi lekari jsem se rozhodla, ze za to dojizdeni 2x do roka mi to stoji.
Zadne nesmyslne rocni poplatky, ani poplatky za recept.

K panu doktorovi chodím již 12. rokem a nemohu si stěžovat. Vše mi vždy krásně vysvětlí. Jedinou výtku mám k jeho stávající sestře. Přijde mi, že ji práce vůbec nebaví. K pacientkám se chová odtažitě. Když se ji na něco zeptáte, tak sotva odpoví.

Na začátku roku jsem si šla pro předpis na antikoncepci. Sestra mě upozornila, že se bude měřit tlak. Jelikož měření tlaku sestrou není součástí klinického vyšetření, neměl by za to být vybírán poplatek 30 Kč. Řekla jsem ji, že si nechám tlak změřit příště v rámci prohlídky, na to mi odvětila, že to není možné, že to musí být teď. Přitom mi hodnotu ani nesdělila, ani ji pravděpodobně nikam nezapsala. Nemusela jsem si sundat ani bundu. Jen mi dala na zápěstí takový ten domácí přístroj na měření tlaku. Dejte si na toto pozor a vyžadujte potvrzení o zaplacení poplatku. Já radši doktora změním.

Jsem velice spokojena s prací pana doktora, ale jsem naprosto rozhozena arogancí a neprofesionalitou jeho nové sestry. Nedělá panu doktorovi dobrou vizitku a doufám, že brzy bude více nespokojených pacientek a tato situace se změní.