Topolová 1234, Most
Ord. praktického lékaře gynekologa

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

K p.doktorovi chodím už 5 let jsem s ním moc spokojená vždycky dobře poradí vysvětlí je nejlepší doktor v mostě chodím k němu strašně ráda a vždycky odcházím s dobrou náladou všem holkám doporučuji

K panu doktorovi chodim uz 12 let a obrovská spokojenost. Všechno řeší hned a rád všechno vysvětlí. Nemenila bych

Ja jsem stoprocentně spokojená. Před tím jsem chodila jinam a cítila jsem jak od sestřiček tak od doktora obrovský odstup a neochotu na cokoliv odpovídat co jim přišlo stupidní. Pak už jsem se radši neptala vůbec na nic abych se necítila trapně a nebyla za hloupou. Protože tak jsem se cítila pokaždé. Pan doktor Kučaba ma mojí důvěru už bych rozhodně neměnila. Je to zlaticko chtěla bych ho i u porodu kdyby to bylo možné. Tak že za mě spokojenost obrovská.

Na pana doktora si nemohu stezovat. Chodim k nemu 5 let, moje maminka pres 20 let. Na jakykoli dotaz rad odpovi, nema nemistne poznamky, tak jako to u nekterych lekaru byva zvykem, problemy resi okamzite a clovek se neciti, jakoby otravoval kazdou svou otazkou.
Po prestehovani do Prahy, jsem lekare chtela zmenit ale po zkusenostech s prazskymi lekari jsem se rozhodla, ze za to dojizdeni 2x do roka mi to stoji.
Zadne nesmyslne rocni poplatky, ani poplatky za recept.

K panu doktorovi chodím již 12. rokem a nemohu si stěžovat. Vše mi vždy krásně vysvětlí. Jedinou výtku mám k jeho stávající sestře. Přijde mi, že ji práce vůbec nebaví. K pacientkám se chová odtažitě. Když se ji na něco zeptáte, tak sotva odpoví.

Na začátku roku jsem si šla pro předpis na antikoncepci. Sestra mě upozornila, že se bude měřit tlak. Jelikož měření tlaku sestrou není součástí klinického vyšetření, neměl by za to být vybírán poplatek 30 Kč. Řekla jsem ji, že si nechám tlak změřit příště v rámci prohlídky, na to mi odvětila, že to není možné, že to musí být teď. Přitom mi hodnotu ani nesdělila, ani ji pravděpodobně nikam nezapsala. Nemusela jsem si sundat ani bundu. Jen mi dala na zápěstí takový ten domácí přístroj na měření tlaku. Dejte si na toto pozor a vyžadujte potvrzení o zaplacení poplatku. Já radši doktora změním.

Jsem velice spokojena s prací pana doktora, ale jsem naprosto rozhozena arogancí a neprofesionalitou jeho nové sestry. Nedělá panu doktorovi dobrou vizitku a doufám, že brzy bude více nespokojených pacientek a tato situace se změní.

Reaguji na názor z 11.12.2012. To, co zde slečna/paní popisuje se stalo právě mě. A musím říct, že právě tato nemilá zkušenost mě přinutila jednat - najít si jiného gynekologa. Je to naprosto neprofesionální přístup, který bych od lékaře skutečně neočekávala. Jinou negativní zkušenost s lékařem nemám, ale i toto něco značí. Co dále přispělo k tomu, abych změnila gynekologa byla tato zkušenost: Telefonovala jsem do ordinace, aby mi sestra předepsala antikoncepci. Sestra mi do telefonu oznámila, že mi ji samozřejmě předepíše a dále ať si připravím 30 Kč - měříme tlak. Jak probíhalo měření tlaku? Na zápěstí mi tlakoměr tlak nezměřil, takže mi ho sestra dala na paži. Hodnotu tlaku mi nesdělila a navíc si ji ani nezapsala, 30 Kč ovšem vybrala. Možná, se na toto více soustřeďte, neboť mě byl zjištěn vyšší tlak (paradoxně v alergo ordinaci) a příčinou může být i antikoncepce. Proto nechápu tak laxní přístup a i fakt, že v ordinaci u lékaře se používá domácí tlakoměr.

Na doporučení kamarádky a známé jsem se zaregistrovala u pana doktora, a nemůžu si stěžovat. Je to můj třetí gynekolog, ne že by předchozí byli špatní, měnila jsem hlavně z důvodu stěhování, ale pan Kučaba je jednoznačně nejlepší. Při vyšetření přesně popisuje, co dělá a proč, nenastává moment trapného ticha při koukání do stropu. Sestřička je také příjemná. :)

C

Pan doktor je velmi pečlivý, jeho vyšetření (oproti jiným zkušenostem s gynekology) je velice citlivé, jemné. Jsem přesvědčena, že je velmi důsledný a zodpovědný. Jeho umění komunikace s pacientkou je třeba více než vychválit. Pozitivní a milý přístup sestřičky rovněž.