Petr Krawczyk, ortoped Ostrava

MUDr. Petr Krawczyk

Ortoped Více

30 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U parku 2/2720, Ostrava
PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
30 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie Artróza

Pan doktor Krawczyk je velmi lidský, ochotný a vstřícný. Vybrala jsem si ho po hodnocení pacientů a udělala jsem moc dobře. Chodím k němu již pár let a neměnila bych. Takových jako je on, by chtělo více. Když jde člověk k lékaři, potřebuje pomoc a pochopení, ne všude se vám dostane, pak to končí jako to bylo u mě, že jsem roky nikam nešla.
Moc děkuji za takového doktora .


Ověřeny pacient
Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie Pohybové problémy

Vynikající lékař, který při bolestech pomůže, vysvětli jak dobře žít s problém, jak si zachovat pohyblivost do vysokého věku a dokonce poskytne první radu i pomoc přes telefon. Moc děkujeme, že jste.


A
Ověřeny pacient
Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie

Doktora Krawczika hodnotím velmi pozitivně. Profesionální chování. Milý, ochotný, vstřícný. Neměnila bych za nikoho jiného.


A
Ověřeny pacient

vstřícný , lidský , dokáže vám vysvětlit co musíte změnit a jak se vyhnout dalším problémům , chová se jako profesionál , který se snaží pomáhat lidem , kteří to potřebují a k pacientům se chová tak, aby v něm měli oporu a důvěru , že nejsou na své problémy sami.


Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi dobrý, chodím k němu přes 15 let, od dětství, vždy poradí, vyslechne a pomůže, za tu čekací dobu to stojí.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný,ochotný a umí poradit,chodím k němu i s vnučkou ta si ho taky oblíbila.Kéž by bylo více takových pánu doktoru.Vřele doporučují.


R
Ověřeny pacient

Člověk si většinou počká, ale nervozira se vytrácí díky jeho vstřícnému a empatickému jednání, pro jeho profesionální a lidksý přístup snad ani není tak vysoké ohodnocení


D
Ověřeny pacient

Příjemný, vstřícný, snaží se pomoci.


H
Ověřeny pacient

Velmi dobrý empatický


B
Ověřeny pacient

Pan doktor Krawczyk je velice milý a ochotný pan doktor. Vždy s vámi mluví o postupu jak se bude vše řešit, má důkladná vyšetření a své práci se věnuje velice dobře.Myslím ,že jeho příštup k pacientům je na svém místě a určitě bych ho za nic nevyměnila.Pomohl mi po zranění kyčle (distorzi-vyhození) , když se mi levá noha začala točit dovnitř (noha do X) a proto byla přetěžována jen jedna strana plosky nohy.Jsem aktivní sportovec a myslím, že pan doktor udělal vše ,abych se mohla vrátit zpět na atletickou dráhu.Takových lidí jako je on ,bychom si měli velmi vážit.. Barča (15let)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti