Petr Krawczyk, ortoped Ostrava

MUDr. Petr Krawczyk

Ortoped

U parku 2/2720, Ostrava
PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie Artróza

Pan doktor Krawczyk je velmi lidský, ochotný a vstřícný. Vybrala jsem si ho po hodnocení pacientů a udělala jsem moc dobře. Chodím k němu již pár let a neměnila bych. Takových jako je on, by chtělo více. Když jde člověk k lékaři, potřebuje pomoc a pochopení, ne všude se vám dostane, pak to končí jako to bylo u mě, že jsem roky nikam nešla.
Moc děkuji za takového doktora .

Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie Pohybové problémy

Vynikající lékař, který při bolestech pomůže, vysvětli jak dobře žít s problém, jak si zachovat pohyblivost do vysokého věku a dokonce poskytne první radu i pomoc přes telefon. Moc děkujeme, že jste.

Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie

Doktora Krawczika hodnotím velmi pozitivně. Profesionální chování. Milý, ochotný, vstřícný. Neměnila bych za nikoho jiného.

vstřícný , lidský , dokáže vám vysvětlit co musíte změnit a jak se vyhnout dalším problémům , chová se jako profesionál , který se snaží pomáhat lidem , kteří to potřebují a k pacientům se chová tak, aby v něm měli oporu a důvěru , že nejsou na své problémy sami.

Pan doktor je velmi dobrý, chodím k němu přes 15 let, od dětství, vždy poradí, vyslechne a pomůže, za tu čekací dobu to stojí.

Pan doktor je velice příjemný,ochotný a umí poradit,chodím k němu i s vnučkou ta si ho taky oblíbila.Kéž by bylo více takových pánu doktoru.Vřele doporučují.

Člověk si většinou počká, ale nervozira se vytrácí díky jeho vstřícnému a empatickému jednání, pro jeho profesionální a lidksý přístup snad ani není tak vysoké ohodnocení

Příjemný, vstřícný, snaží se pomoci.

Velmi dobrý empatický

Pan doktor Krawczyk je velice milý a ochotný pan doktor. Vždy s vámi mluví o postupu jak se bude vše řešit, má důkladná vyšetření a své práci se věnuje velice dobře.Myslím ,že jeho příštup k pacientům je na svém místě a určitě bych ho za nic nevyměnila.Pomohl mi po zranění kyčle (distorzi-vyhození) , když se mi levá noha začala točit dovnitř (noha do X) a proto byla přetěžována jen jedna strana plosky nohy.Jsem aktivní sportovec a myslím, že pan doktor udělal vše ,abych se mohla vrátit zpět na atletickou dráhu.Takových lidí jako je on ,bychom si měli velmi vážit.. Barča (15let)