Adresa

PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie
U parku 2/2720, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie Jiný

Zatím jsem byl u něj jen jednou a navíc úplnou náhodou. Ujal se mě místo svého oběda. S takovým přístupem jsem se u lékaře ještě nesetkal! Maximální snaha pomoci a vyčerpávající vysvětlení léčebného postupu v jazyce, kterému rozumí i obyčejný člověk jako jsem já. Myslel jsem, že takoví lékaři jsou jen ve filmech, seriálech, nebo pohádkách...

E
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Opravdu výjimečný lékař . Jeden s mála , který je vstřícný, má zájem o pacienta. Měl by jít příkladem svým kolegům.
Velmi děkuji panu doktorovi za jeho vlídnou péči.

Ověřený profil
Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie Artróza

Pan doktor Krawczyk je velmi lidský, ochotný a vstřícný. Vybrala jsem si ho po hodnocení pacientů a udělala jsem moc dobře. Chodím k němu již pár let a neměnila bych. Takových jako je on, by chtělo více. Když jde člověk k lékaři, potřebuje pomoc a pochopení, ne všude se vám dostane, pak to končí jako to bylo u mě, že jsem roky nikam nešla.
Moc děkuji za takového doktora .


Ověřený profil
Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie Pohybové problémy

Vynikající lékař, který při bolestech pomůže, vysvětli jak dobře žít s problém, jak si zachovat pohyblivost do vysokého věku a dokonce poskytne první radu i pomoc přes telefon. Moc děkujeme, že jste.


A
Ověřený profil
Umístění: PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie

Doktora Krawczika hodnotím velmi pozitivně. Profesionální chování. Milý, ochotný, vstřícný. Neměnila bych za nikoho jiného.


A
Ověřený profil

vstřícný , lidský , dokáže vám vysvětlit co musíte změnit a jak se vyhnout dalším problémům , chová se jako profesionál , který se snaží pomáhat lidem , kteří to potřebují a k pacientům se chová tak, aby v něm měli oporu a důvěru , že nejsou na své problémy sami.


Ověřený profil

Pan doktor je velmi dobrý, chodím k němu přes 15 let, od dětství, vždy poradí, vyslechne a pomůže, za tu čekací dobu to stojí.


T
Ověřený profil

Pan doktor je velice příjemný,ochotný a umí poradit,chodím k němu i s vnučkou ta si ho taky oblíbila.Kéž by bylo více takových pánu doktoru.Vřele doporučují.


R
Ověřený profil

Člověk si většinou počká, ale nervozira se vytrácí díky jeho vstřícnému a empatickému jednání, pro jeho profesionální a lidksý přístup snad ani není tak vysoké ohodnocení


D
Ověřený profil

Příjemný, vstřícný, snaží se pomoci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu