Je to doktor na svém místě :-) Chodím tam už několik let a jsem spokojená, potom, co mi opravil zuby po předchozích zubařích nemám žádný problém a chodím jen na zubní hygienu. Teď po dvou letech budeme opravovat poslední zub, který mi hlídal, přeci jen se pod plombou udělal kaz :( ale na to mě upozorňoval. Dokonce mi trhal i moudráky a pozor všechny čtyři najednou a super :) Zato sestře trhaly zub ve FN a tragédie, do dneška necítí kus jazyku atd. Nikdy víc. Od té doby co chodí tam, tak také bez problému a zbývající moudráky jí vytrhl excelentně. Manžel tam chodí také a zachránil mu už několik zubů, které by mu jinde vytrhly. Sice je to dražší, ale když si vezmete, že vám pak zuby vydrží a nemáte žádné problémy, tak není co řešit. Stojí to za to.

Jednoduše řečeno ... famozní!!! Zuby jsem měl v šíleném stavu, záněty, jakási houbovitost čelisti... V Praze se na mě vyřádil kde kdo, už jsem neměl v ústech místo, kterým by šlo kousat bez bolesti. Po renovaci v podstatě celého chrupu, několika implantátech a několika korunkách o svých zubech po mnoha letech NEVÍM, což je ideální stav! :-)
Za ty (pravda vysoké, nicméně výrazně nižší než v Praze) peníze a cesty do Hradce to stojí. Pan doktor i celý personál jsou příjemní, ochotní a bez výhrad profesionální.

Zase se mohu krasne smat, po zavedeni implantatu s uspanim a zhotoveni korunek. Vase prace je na vysoke odborne urovni. Mnohokrat dekuji a vazim si toho, ze Vas mohu, pane doktore, navstevovat.

příjemný, charizmatický, pečlivý a velmi šikovný zubař, celá ordinace včetně personálu působí vstřícně a profesionálně

Byla jsem poprvé na konzultaci a musím řící, že mě jeho přístup velmi překvapil. Za veškerou péči jsem zaplatila méně než jsem očekávala a odcházela jsem plná kladných dojmů a informací. Plánuji určitě další návštěvy.

Diferencovane osetreni na nejvyssim lekarskem niveau. Prijemna, mila atmosphera, cas pro pacienta, individuelni otazky a problemy budou zodpovezeny. Pri osetreni se do popredi dostavaji i ziskane zkusenosti a znalosti aktuelnich zahranicnich specialistu . Martin H.

Take doporucuji. Profesionalni pristup, pece ... jen si za to pacient sahne hloubeji do kapsy

Je to borec, šikovný, inteligentní, ale drahýýýýýý :-)