European Dental Health s.r.o.

(9 názorů)
Zobrazit lékaře

European Dental Health s.r.o.

V Kopečku 1/81

50003 , Hradec Králové , královéhradecký

• Petr Klimeš

Zubař, MUDr.

• I

Je to doktor na svém místě :-) Chodím tam už několik let a jsem spokojená, potom, co mi opravil zuby po předchozích zubařích nemám žádný problém a chodím jen na zubní hygienu. Teď po dvou letech budeme opravovat poslední zub, který mi hlídal, přeci jen se pod plombou udělal kaz :( ale na to mě upozorňoval. Dokonce mi trhal i moudráky a pozor všechny čtyři najednou a super :) Zato sestře trhaly zub ve FN a tragédie, do dneška necítí kus jazyku atd. Nikdy víc. Od té doby co chodí tam, tak také bez problému a zbývající moudráky jí vytrhl excelentně. Manžel tam chodí také a zachránil mu už několik zubů, které by mu jinde vytrhly. Sice je to dražší, ale když si vezmete, že vám pak zuby vydrží a nemáte žádné problémy, tak není co řešit. Stojí to za to.

• Jednoduše řečeno ... famozní!!! Zuby jsem měl v šíleném stavu, záněty, jakási houbovitost čelisti... V Praze se na mě vyřádil kde kdo, už jsem neměl v ústech místo, kterým by šlo kousat bez bolesti. Po renovaci v podstatě celého chrupu, několika implantátech a několika korunkách o svých zubech po mnoha letech NEVÍM, což je ideální stav! :-)
      Za ty (pravda vysoké, nicméně výrazně nižší než v Praze) peníze a cesty do Hradce to stojí. Pan doktor i celý personál jsou příjemní, ochotní a bez výhrad profesionální.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře