Žlutava 5, Zlín
Lékařská stanice

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Velmi korektni a vyborny lekar,vzdy poradi velmi dobre,usmevava sestricka no proste takovych lekaru si je treba vazit.Adamik

Ochotný, vstřícný a milá sestřička.Je mým lékařem několik let k naprosté spokojenosti.Všem doporučuji.

Lékař na svém místě,hodný,ochotný mluvit se mnou o mém zdrav.stavu,vstřícný a veselý...sestřička usměvavá,veselá...a tak to má být když sem přicházíme s nějakou bolístkou....ne??? :o)))

nejlepší lékař jakého znám vee všem poradí a pomůže doporučuji a sestřička nejen úsmněv ale také pohlazení na duši:-))

Úplně nejlepší lékař s nejlepší sestřičkou.Doporučuji všem

Nejlepsi lekar a dobry diagnostik ktereho znam, chodi k nemu cela nase rodina.Vrele doporucuji vsem co maji zdravotni problemy.

Výborný lékař a dobrý diagnostik.Milá sympatická usměvavá sestřička,zaslouží též pochvalu.
Vřele doporučuji.M.P.

Tohoto lekare znam jiz mnoho let a mohu ho stoprocentne doporucit kazdemu, kdo neni se svym praktickym spokojen. Sympaticky, kompetentni, zkuseny a ochotny. Velice ochotna a sympaticka je i sestricka.

Naprosto výborný praktický lékař. Pečlivý, ochotný, starostlivý. Doporučuji! Navštěvujeme ho celá rodina!

Jeden z nejlepších praktických lékařů, kterého jsem navštívil a kterého navštěvuji.