MUDr. Petr Hubáček

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Stomatologická ordinace
Hlavní 1210, Hradec Králové

Velmi dobrý, dlouhodobě spokojen. Od roku 2011 mi léčí, opravuje, upravuje s velikou erudicí moje, před pěti lety chátrající chrup. Po zpevnění kostní dřeně a nasazení kvalitních implantátů mohu se "svými" zuby žít plnohodnotný život. Díky. Vděčný sedmdesátiletý pacient z HK.

spokojenost

Pana doktora si pamatuji ještě z dob, kdy pracoval jako klasický zubní lékař. Přišlo mi, že byl vždy maximálně ochotný, pečlivý a i spoustu známých mi potvrdilo, že jim kolikrát „zachránil zub“ apod. Nyní má soukromou praxi, takže je jasné, že jakýkoli zákrok nebo i normální pravidelná prohlídka je výrazně dražší. Také jsem na pravidelné prohlídce byl a přestože mám zuby zcela v pořádku, tak jsem platil 1 000 Kč. Nutno ale podotknout, že součástí je rentgen zubů, který má odhalit případné mezizubní kazy a další dílčí drobná preventivní vyšetření, které normální zubař nedělá, protože na to „nemá“ čas a pojišťovna by některé úkony neproplatila. V tom je rozdíl mezi klasickým zubařem a zubařem, který má soukromou zubní ordinaci a který si na sebe musí vydělat. Pravdou ale je, že jsem se také nemohl malinko ubránit dojmu, že je třeba vždy něco naúčtovat.... Asi by bylo opravdu dobré hned po prvotní obhlídce stavu chrupu na rovinu říct, jaké úkony je třeba udělat a kolik to bude stát, aby měl člověk alespoň rámcovou představu a zbytečně nezískal dojem, že se bude dělat něco "jakoby navíc".

Konečně kvalitní, bezbolestná práce, a jednání s pacienty na úrovni!!