Peter Drenko, zubař Hradec Králové

MUDr. Peter Drenko

Uložit

Zubař Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hradecká 1690/2a, Hradec Králové
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Pan doktor Drenko je opravdu přísný ale svoji práci rozumí a s pacientem mluví narovinu.. problém ihned řeší a udělá takový léčebný plán i s tím kolik to bude stát a je jen na pacientovi jak se rozhodne. Sestřička je hodná :)
Cena je přijatelná..


D
Ověřeny pacient

Souhlasím s předešlým názorem!!! Jako zubař je možná šikovný, ale ne stoprocentní i jemu se ledacos nepovede, ale převede to vždy na pacienta, takže ve výsledku pan doktor za nic nemůže,ale vždy pacient. Je poměrně dost drahý a arogantní. Levnější variantu s vámi neřeší a ještě o sobě prohlásí, že je nejlevnější v okolí!!!!!


H
Ověřeny pacient

Jo, doktor výbornej, ale pouze pro milionáře! Pokud nejste v balíku, ani tam nelezte. Navíc je arogantní a odměřený, zrovna jako sestra. Nediskutuje s pacientem jaké jsou jeho finanční možnosti a vždy se Vám za každou cenu snaží vnutit ten nejdražší materiál. Například mě chtěl opravit 2 zuby za 9000! Což jsem jinde pořídila za 1500!!! Děkuji. Raději uvítám lidštější přístup a komunikaci a podle něj zastaralé materiály, než aroganci s supermoderním materiálem za statisíce!!!


SUPER PRÁCE!!!!!!


Super zubař!!!


NEJLEPŠÍ


Moc výborný zubní lékař, vše Vám popíše, prostě ví co dělá a je to bezbolestné. Nejlepší zubař, kterého znám


velmi dobrý zubní lékař


K panu doktoru Drenkovi chodím již několik let, a vždy jsem byl nad míru spokojen. Naposledy jsem podstoupil dvojitou extrakci zubů. Bylo to za prvé bezplatné a díky šetrnému chování pana doktora i bezbolestné. Děkuji. Michal Vons vons@seznam.cz


K panu doktorvi už nikdy nepůjdu po té, co se i chystal vyvrtat dva zdravé zuby a nevšiml si kazu, který mi vyvrtal jiný lékař, u kterého jsem byla na konzultaci, jelikož diagnóza dvou kazů se mi nezdála. Nikdy více, tohle se nedělá!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti