Ord. praktického lékaře stomatologa
Rybalkova 1400, Louny

Navštěvuji pana doktora i s celou rodinou od roku 1984.Obrátila jsem se na něho s problémem 23 letého chlapce,kterého jeho rodina zanedbávala tak,že měl v puse již jen 3 shnilé pahýly a ostatní uhnilé v dásních.
Pan doktor se v tomto případě sám od sebe angažoval tak,že během 4 měsíců mu udělal úplně nový chrup - jak říkám cvakačky a dotyčný dokázal po dlouhých letech opět kousnout do jídla.Chci mu tímto ještě jednou vyjádřit dík za spoustu času,práce a energie,protože jeho rodina,která jinak pana doktora navštěvuje pravidelně,nedokázala od léta za kluka poděkovat!

je to dobry zubař..jsem s nim spokojen!!

Velice šikovný pan doktor.

Nejlepší zubař. Je velmi příjemný a pečlivý. Vybavení ordinace je moderní. Není pravda, že pouze trhá. Je odborník a trhá až když musí. Sám jsem vyžadoval vytržení zubu, který mě neustále zlobil. Zub mi zachránil a nemohu si na něj ted stěžovat. Možná kdyby lidi chodili na pravidelné prohlídky a nechodili k zubaři až když je pozdě, tak by jim nemuseli potom trhat vyhnilý zuby!

Výborný, moc šikovný, příjemný a vtipný. Dopručuji každému, kdo není spokojen se svým dentistou.

Pan doktor,je velmi příjemný, vždy poradí a podle mého názoru má ty nejnovější přístroje, které jsou na trhu...

Je ješitný a urážlivý z lidí si dělá srandu ale běda když je to obráceně
žádala jsem odbornou pomoc pro syna a jelikož tuto odbornost pan doktor neuměl tak mě prašti se sluchátkem s odpovědí zožentě si to kde chcete a to jsme kamarádi suprové jednání jak doporučit lékaře který nedokáže přiznat že na to nemá specializaci a raději zničí další zuby je mi líto

Výborný pán zubař Peter Brodani ... stará se o mé zuby už 10 let ... Moc doporučuji ....

Super zubar

k panu doktorovi chodíme celá rodina.Já 25 let a děti jak se rodily a začaly potřebovat péči zubaře.syn měl velké problémy,už ve 2 letech měl umělý chrup.nikdy se mu tak jako pan doktor nevěnoval! a to ani potom kdy musel přejít na operační stomatologii do Prahy.Bylo to ještě před rokem 1989 a zž v té době nám byl pan doktor k dispozici mimo pracovní dobu,o svátcích, sobotách a nedělích pokud byla potřeba.A té trpělivosti !!! nikdy mu nebudeme dost vděčni.Náš syn i dcera jsou již dospělí,ale pan doktor je pan doktor!mirka