Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Bruntál

• „Ano souhlas, pan doktor i sestřička jsou super. Mam u něj své dvě děti a naprostá spokojenost.Jsme rádi, že je máme. Děkujeme za péči. Více

U Rybníka 2/1567, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka. Děti ji mají rádi. Dokáže i obejmout když vidí že jste na tom jako matka zle. Vážíme si ji. I sestřička je skvělá ženská. Více

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Lékařka na svém místě,pokaždé přívětivý přístup a s dětma to umí. K MUDr.Geržové jsme přešli po velmi zlé zkušenosti s MUDr.Kučovou před osmi lety,od této doby nemáme jedinou připomínku k postupům a radám MUDr.Geržové.Tuto lékařku mohu za sebe jen doporučit,podle mě se jedná o jednu z mála rozumných, vstřícných a velice příjemných dětských lékařek. Více

Žižkova 7, Krnov Mapa

Lichnov 300, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!! Více

Revoluční 42, Krnov Mapa

Zátor 98, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Synové chodí do ordinace velmi rádi, je zde příjemné prostředí. Jako rodiče jsme s přístupem velmi spokojení, vždy když bylo potřeba, byla synům poskytnuta okamžitá péče. Za nás můžeme doporučit. Více

Mikulášská 61a, Krnov Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Pro svého chlapečka jsem nemohla zvolit lepšího pediatra. Je velmi příjemný, pečlivý, nic nepodceňuje, všechno v klidu vysvětlí, zkrátka skvělý. Sestřička paní Štěpánová také podle mě nemá konkurenci, jednak co se týče péče o děti, vždy perfektně poradí, ale hlavně díky svým zkušenostem laktační poradkyni, díky ní kojím, z porodnice jsem přišla absolutně "nerozkojená", málem jsme to vzdali. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Bruntál

• „Pán doktor nám zdvihol telefón, venoval sa nám a poradil, aj keď bol zrovna na dovolenke (čo sme nevedeli, chystali sme sa k nemu s dcérou v rámci našej dovolenky :)). To rozhodne nepovažujem za bežný štandard, a som rada, že sme natrafili zrovna naňho :) Více

Jesenická 448, Vrbno pod Pradědem Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „K MUDr. Jarošové jsem chodíval jako dítě. Nedá se jí nic vytknout.

Albrechtická 35/2175, Krnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nyní se podělím já se svými dlouholetými zkušenostmi: jsme u paní doktorky již téměř 9 let s oběma dětmi ( dcera 8,5 roku, syn 5,5 roku ) Ubohost něterých matek je do nebe volající ! Osobně znám také od malička také níže popisovanou paní slavnou Mudr Fišarovou i Gábinu: Fišarová mě měla od dítěte - zkušenost dosti špatná, její metody předpotopní. Odbornost paní Halaškové je na úrovni. Pokud vy, přicházíte do ordinace s nafrfňaným obličejem - očekáváte že se bude s vámi někdo mazlit ? S paní doktorkou probíhají odborné konzultace vždy v nejlepším pořádku. Paní doktorku doporučujeme velmi a to s naší téměr 9-ti letou zkušenosí něco značí ! Prodělali jsme snad všechny dětské nemoci co existují + jednu stále léčíme a to jsme byli snad na všech odborných vyšetřeních, které jsou nutné při této nemoci - zjištěno z internetu - právě na doporučení paní Halaškové ! Matkám, které nejsou ani schopné se podepsat pod svou zlost vylévající recenzi vzkazuji - jste ubohé a pěkně šupajda jinam, ať nám nezavazíte v čekárně! Jiří Procházka Více

Šmilovského 1/663, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je velice milá a má hezký přísptup k dětem, vždy poradí.

B. Němcové 8/74, Město Albrechtice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi dobrý doktor, přestože k němu musíme s dítětem dojíždět, neměnila bych. Velmi vstřícný, příjemný jak k dětem, tak k rodičům. Každou léčbu pečlivě zvažuje, snaží se děti co nejméně zatěžovat chemií, ale ne na úkor jejich zdraví. Mohu vřele doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Chodila jsem k němu já i manžel když jsme byli děti a teď k němu chodíme z našimy dětmi a jsme spokojeni vždy ochotný a i kdyz to jinak nešlo přijel k nám Více

Partyzánská 388, Moravský Beroun Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka má své mouchy, ale v jejím věku je to pochopitelné. Ona i sestra se k nám vždy chovaly velice přívětivě. Po odborné stránce je na tom asi podobně, jako většina pediatrů v okolí. Každému dítěti se věnuje (někdy až příliš dlouho), na odborná vyšetření vždy ochotně pošle - nesnaží se za každou cenu řešit problém sama. Více

Opavská 333, Horní Benešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Super paní doktorka,můžu jenom doporučit ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Komenského 318, Břidličná Mapa

• Boženy Němcové 5, Krnov Mapa