MUDr. Pavol Dubovský

CNS CENTRUM TŘINEC s.r.o., Privátní psychiatrická a psychosomatická klinika
Kaštanová 268, Ostrava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ostravská psychiatrie s.r.o. Jiný

K panu doktorovi docházím už léta. S psychikou se léčím 16 let a toto je nejlepší psychiatr u kterého jsem měl možnost se léčit. Vždy se zajímá o změny mého stavu a co mohlo být jejich příčinou. Má velmi dobrý přehled o novinkách v oboru. Jsem mu vděčný za to, co dělá.

Umístění: Ostravská psychiatrie s.r.o. Jiný

Pan doktor se o mě stará úctihodných 8 let. S tím, že léčba psychických obtíží je náročná a trvá, než najdete vhodné medikamenty, je neskutečně trpělivý, našel mi kombinaci, která mi vyhovuje a léčí moje potíže. Je milý a vstřícný, vždycky poradí a morálně podrží. Neměnila bych.

Umístění: Ostravská psychiatrie s.r.o. Jiný

Velice milý, vnímavý lékař .Neodbyde Vás jako jiní lékaři ,vyslechne a hledá příčiny a volí vhodnou léčbu . Pečlivě vše vysvětlí ohledně způsobu volené léčby.

Naprostá spokojenost s panem doktorem ......Pečlivý, dá se s Ním dobře probrat všechno prostě Velká spokojenost! Kotalova Lenka Klidně se za Svůj názor podepišu

Nejlepší psychiatr na ostravsku a v širokem okolí. Je baječny a citim se v jeho přitomnosti velmi skvěle.

Nejlepší psychiatr jakého jsem doposud měla. Je vnímavý a ochotný, dokáže si s člověkem popovídat na úrovni a snaží se věci objasnit i z odborného hlediska. Někdy si připadám jako u psychologa. Chodím k němu pro léky ráda, vždy se něco nového z oblasti psychologie dovím. Vřele doporučuji.

Nejlepší psychiatr kterého jsem kdy měla.
Dokázal se dostat ke kořenu věci a nasadit adekvátní léčbu.

Ješte jednou moc děkuji.

Dekuji za tohoto cloveka, moc moc moc mi pomohl. Kez by byli vsichni tak peclivy, vnimavy a ochotni. Doktor, ktery je na spravnem miste. Vrele doporucuji.

Doporučuji... Aljónka

Slušní,vnímavý,dokáže poradit-neměnila by jsem