Kaštanová 268, Ostrava
CNS CENTRUM TŘINEC s.r.o., Privátní psychiatrická a psychosomatická klinika (mapa)

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Sagena s.r.o., Denní stacionář interní (mapa)

Naprostá spokojenost s panem doktorem ......Pečlivý, dá se s Ním dobře probrat všechno prostě Velká spokojenost! Kotalova Lenka Klidně se za Svůj názor podepišu

Nejlepší psychiatr na ostravsku a v širokem okolí. Je baječny a citim se v jeho přitomnosti velmi skvěle.

Nejlepší psychiatr jakého jsem doposud měla. Je vnímavý a ochotný, dokáže si s člověkem popovídat na úrovni a snaží se věci objasnit i z odborného hlediska. Někdy si připadám jako u psychologa. Chodím k němu pro léky ráda, vždy se něco nového z oblasti psychologie dovím. Vřele doporučuji.

Nejlepší psychiatr kterého jsem kdy měla.
Dokázal se dostat ke kořenu věci a nasadit adekvátní léčbu.

Ješte jednou moc děkuji.

Dekuji za tohoto cloveka, moc moc moc mi pomohl. Kez by byli vsichni tak peclivy, vnimavy a ochotni. Doktor, ktery je na spravnem miste. Vrele doporucuji.

Doporučuji... Aljónka

Slušní,vnímavý,dokáže poradit-neměnila by jsem

Děkujeme, odejděte!
Podsouvá mi, to, co není pravda, manipuluje a dělá z lidí "cvoky".
Sám by se měl léčit. Jedna návštěva stačila, byl jsem v horším stavu, než jsem přišel, s ničím mi nepomohl, nikdy víc.

Skvělý odborník.