Halenkovská 484/10, Zličín , Praha

Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapeutické poradenství • 800 Kč

Individuální psychoterapie • 800 Kč

Krizová intervence • 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Psychoterapeutické poradenství

Jsem psychoterapeut působící v Praze. Psychoterapie mě vždy zajímala, proto jsem vystudovala PVŠPS, kde jsem získala cenný vhled do tohoto oboru a odb...

Léčené nemoci

• Osobní a vztahové problémy
  • Deprese, úzkostné stavy
  • Životní krize a traumatické zážitky
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Psychoterapeutické poradenství Individuální psychoterapeutické poradenství

Vynikajici a empaticka profesionalka v oboru. Behem par minut je i laikovi znat, ze neprovadi jen "praci. Dela" sve povolani a poslani. Dekuji.

Mgr.Pavlína Rasochová na mě působí velice pozitivně, je empatická, vstřícná, dokáže rozebrat problém a nasměrovat cestu, poté již záleží, jak s tím naložíme. Mně velmi pomohla a za to jí moc děkuji. Dana
Mně velice pomohla a za to jí moc děkuji.

S paní magistrou Rasochovou mám velmi dobrou zkušenost. V minulých letech jsem komunikovala i s jinými psychoterapeuty a mohu konstatovat že přístup paní Rasochové mi vyhovoval nejvíce. Samozřejmě je to můj osobní pocit a moje osobní zkušenost. Konkrétně oceňuji její odbornost, lidskost a vcítění se do mého problému.

Umístění: Psychoterapeutické poradenství Krize

Pavlína Rasochová je profesionálkou, která mi dokonale dokázala poradit při mé životní krizi. Její vhled na věc mi dokonale ukázal, jakým směrem bych se měl vydat.

Mgr. Pavlína Rasochová

děkuji za Váš názor, udělalo mi to radost. Ať se Vám daří na Vaší cestě!
P.R.