Praktický lékař stomatolog
Sokolská třída 1944/51, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Preventivní kontrola + korunka

K paní zubařce chodím roky a dodneška žádný problém. Vždy milá a vstřícná. Korunku mi uděla perfektně a když po půl roce vypadla, bez problému vše opravila v rámci záruky, takže zdarma.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní zubařka používá zastaralé postupy, nevlastní rentgen a další zařízení. Po přechodu k mladšímu zubaři jsem se nestačil divit kolik zubů mi blikalo červeně na obrazovce. Hold zlatá nevědomost, ale teď se to musí dát všechno do kupy a bude mě to stát nemalé peníze.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní zubařka je naprosto neschopná, nejenom že neumí plombovat, neumí ani trhat zuby-zub mi při trhání zalomila a jelikož si s ním dále nevěděla rady, poslala mě ještě ten den na stomatochirurgii do FN (vzdálenou 20 km od ordinace, podotýkám, že jsem neměla ani doprovod a stomatochirurgie za hodinu zavírala!) O vytahování stehů ani nemluvím! 2 stehy jsem si vytáhla sama doma protože je paní zubařka “přehlédla”. V žádném případě nedoporučuji! Navíc používá zastaralé postupy a k trhání zubů nepoužívá ani rentgen. Přešla jsem k jinému zubaři a teď jsem naprosto spokojená.

Se zubařkou zatím nebyl problém, protože jsem měla zdravé zuby. Ovšem po přestěhování jsem byla nucena změnit zubaře, který mi narozdíl od ní našel na zubu kaz. Ten už tam byl delší dobu, jenom mi paní doktorka tehdy pověděla, že si nemám dělat starosti, že to nic není, že to zmizí. Nezmizelo.

Ž

Vau, docela mne zarazilo tolik negativních komentářů, ale možná to bude i tím, že mám zdravé zuby *ťuk, ťuk*, a že se mi tam jen podívá a během tři minut jsem pryč. Ale co se koukám, tak to bude docela zlé... No, ale já jsem zatím spokojená, tak dávám ty 4*.

AROGANTNI neprijemna neumi plombovat Hrube nespokojeny chodim jinemu musim platit hodne penez kawka. Odmita uznat reklamaci

Velmi slušné chování a lidský přístup, pusu mi dala do pořádku. Korunky sem měl hotové během týdne. Sice mi je nezaplatila paní doktorka jak by někteří rádi ale ani nejde poznat, že to není původní zub.

S paní doktorkou jsem v poslední době velmi nespokojená. Nezná náhodou někdo z Vás jméno paní zubařky, která se s paní Zezulovou střídala? V ordinaci mi tuto informaci nechtějí poskytnout a velmi ráda bych k této zubařce přešla,byla opravdu výborná.

nekvalitní péče, nekvalitní materiál, jenom platit a platit jim za každou nekvalitně odvedenou práci. Po mě chtěla za korunku 7.300 a jiný lékař za tu samou 1.700 kč, to je rozdíl co? Nejhorší na tom je, že dává nekvalitní plomby i korunky a o peníze si řekne úplně normálně jako by jste nosili konto v kapse. Každou chvíli jsem platila a u ní není žádná reklamace. Když Vám plomba za kterou chce 500 kč vypadne za měsíc, tak chce dalších 500 kč a tak pořád dokola. Už jsem za těch 8 let u ní nechala nehorázné peníze až jsem se naštvala a řekla si a dost. Nyní mám super zubaře. A jsem ráda, že jsem od paní Zezulové pryč a už v životě nikdy.

Jsem docela v rozpacích. Když jsem k paní Zezulové chodila dříve, byla skvělá. Poslední rok je to horší. S druhou stomatoložkou, se kterou se střídá, se často neshodnou... a když jde člověk k jedné a pak k druhé tak nakonec vůbec neví, která z nich má pravdu...