Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Čechovská 57, Příbram

Dobrý den, na paní doktorku vzpomínám jen v dobrém. Měla jsem se zuby dost problémů, např. špatný nerv, to se mi dokonce i omlouvala, protože mi injekce už nezabítaly, že už nemůže nic udělat, prostě musela vrtat, aby nerv vytrhla. Nikdy mi plomby nevypadly. Dcera (7let) se jí nikdy nebála, ráda kní chodila. Na nás byla vždy milá, všechno vysvětlila. Zato teď jsme to chytly, dceři jina zubařka během půl roku vytrhla 2 zuby a 3 plombovala, malá už nechce zubaře vidět a prosí, brečí, aby nemusela jít. A já také nejsem s ní spokojená, chce mi převrtat všechny plomby. Budeme muset se poohlídnout po jiném. Paní doktorko, chybíte nám! Ráda bych našla zase tak skvělou zubařku jako jste byla Vy. Kadaňovi

Zítra u paní doktorky bude klepat moje přítelkyně,tak doufám že jí vyléčí bolavý zoubek i když u ní není zapsaná...předem děkuji.Vašíček Roman.

Paní doktorka naprosto bezvadně ošetřila moje čtyřleté dítko, nechalo si od ní odvrtat několik kazů najednou. Má skvělý přístup, moc ji chválím!

paní doktorka má vlídný,milý,citlivý a lidský přístup.Proto ji má ráda celá naše rodina.Moc Vám za to děkujeme Bláhovy

Velice dobrá lékařka,ochotná pomoci i ne vlastním pacientům.

Zubní lékařka, která se snaží vyjít svým pacientům vstříc, je ochotná a milá, výsledky její práce včetně protetických náhrad uspokojí i velmi náročné pacienty. Lze jen doporučit