MUDr. Pavla Keričová

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

PP Medica, s.r.o.
Mírová 8/2700, Ústí nad Labem

Má osobní zkušenost s touto zubařkou není nejlepší... chodila jsem k ní spoustu let, ze začátku vše dobré, ale postupně se situace zhoršovala, jak její chování, tak zřejmě i léčba samotná. Leccos zanedbala, když jsem přišla s tím, že jsem si našla kaz (evidentní, viditelná černá díra do zubu), tak ho "neviděla" nebo to "nebyl kaz" nebo "to budeme řešit až bude větší, teď to nic neni". Nepoužívala ochranné rukavice, obličejový kryt jen občas a často kouřila. Takže když se prsty kuřačky, která odložila cigaretu, když jsem si sedla do křesla, přiblížily bez rukavic ke mě, nebyl to dobrý pocit!!! Zanedbaná léčba mě dohnala až na pohotovost do Prahy, kde se docela divili... po změně lékařky si u zubaře libuji, v uvozovkách. Ulevilo se mi, a to významně. Osobně tuhle zubařku v žádném případě nedoporučuji.

Nejhorší zubařka co jsem kdy zažil ...... nezkutečně brutální , neopatrná , bezcitná a nevím co este ..... mé doporučení je abyste tam nikdy nechodily a to myslim vážně :)) nedivim se ze na dverich ma napsano ( prijimame nové pacienty ) cekarna uplne prazdna. NECHODTE TAM !

Paní doktorku Keryčovou jsem já i celá moje rodina léta navštěvoval a dnes po změně stomatologa musím říct že to byl velký omyl!
Je sice příjemná, ale zároveň asi slepá a líná. Asi jí práce moc nebaví.
Při vstupní prohlídce u naší nové paní doktorky jsem se nestačil divit, jak je Mudr Keryčová šikovná. Sama nic nenašla,rentgen asi ještě nezná, zubní kámen neřeší a na nic nemá čas!
Jsem opravdu moc rád, zě už k ní nikdy nemusíme.

velice příjemná a moc doporučuji.

Vždy nám pomůže. Zbytečně pacienta nezatěžuje zbytečnými výkony.Je velice ohleduplná dokonce se i zasmějeme. Dokonce se i má kamarádka díky ní přestala bát zubaře. Velice doporučuji je skvělá.

SKVĚLÁ ZUBAŘKA, VŽDY OCHOTNÁ, PRVNÍ ZUBAŘKA KE KTERÉ CHODÍM RÁDA! VELICE DOPORUČUJI!!!!