Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k paní doktorce se synkem 2 roky a mám velmi dobrou zkušenost. Vůbec se nečeká. Všichni jsou objednaní na termín. Infekční případy chodí v jiné časy než miminka a většinou ani nejdou do čekárny. 2 přebalovací pulty, a hezky vybavená ordinace, přizpůsobená v každém koutu dětským pacientům. Paní doktorka vždy reaguje i na dotazy přes aplikaci. Očkování miminka bez problému na mé přání o pár měsíců posunula. Je velmi poctivá, když se jí něco nezdá pošle ke specialistovi. Její přístup velmi cením.

S
Umístění: Ordinace Jiný

Úžasná a milá zdravotní sestřička. Doktorka je náladová a nepříjemná osoba, kterou zajímá zda vy nebo vaše rodina nemá covid, radši by mohla na prohlídce alespoň kojenci prohmatat břicho. Při problémech s kojením nedokáže poradit - odkáže na jiné doktory. Nebojí se na maminku od dítěte ani zvednout hlas a urazit ji před celou čekárnou. Jsem ráda že jsme se na 8.mesících vzali a odešli k jinému doktoru. Nikdy více! Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Od paní doktorky jsme odešli, že má novorozený syn krev ve stolici a koliky jí přišlo normální, nová paní doktorka udělala vyšetření a zjistila se alergie na bílkovinu kravského mléka.
Potom měl problémy s očkem, hnisalo a už přes něj skoro neviděl. Musela jsem si sama najít očařku, která podotýkám syna vzala i když měla dovolenou. A co se neobjevilo, úplně neprostupný kanálek.
Bohužel, k paní doktorce už nikdy.
Dvě hvězdy dávám maximálně za krátké čekací doby a za hezkou ordinaci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

Bohužel paní doktora přes všeobecnou chválu co se ke mě dostala, očkovala moje mimino i přes rýmu, kterou ji nelečila že je v pořádku, když se začala dusit neudělala jí základní testy, předepsala 4 léky naráz z toho tři kortikoidní a moje sedmiměsíční miminko je po třech týdnech jejího léčení na tom snad ještě hůře než když jsme přišli poprvé, snad se z toho vyhrabeme, ale za pomoci jiného doktora

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

Nejlepší doktorka jakou sem zažila! Profesionálka, výborná, milá, důsledná! Nečeká se, věnuje se dětem! Za mě super!!!


K
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné a a vstřícné.Vždy dokáží poradit. Prostředí je taky moc hezké.


J
Ověřený profil

S paní doktorkou i její sestřičkou jsem naprosto spokojená. Vstřícné, klidné, profesionální prostředí dělají z návštěv příjemnou událost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti