Liberec

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace

Od paní doktorky jsme odešli, že má novorozený syn krev ve stolici a koliky jí přišlo normální, nová paní doktorka udělala vyšetření a zjistila se alergie na bílkovinu kravského mléka.
Potom měl problémy s očkem, hnisalo a už přes něj skoro neviděl. Musela jsem si sama najít očařku, která podotýkám syna vzala i když měla dovolenou. A co se neobjevilo, úplně neprostupný kanálek.
Bohužel, k paní doktorce už nikdy.
Dvě hvězdy dávám maximálně za krátké čekací doby a za hezkou ordinaci.

Bohužel paní doktora přes všeobecnou chválu co se ke mě dostala, očkovala moje mimino i přes rýmu, kterou ji nelečila že je v pořádku, když se začala dusit neudělala jí základní testy, předepsala 4 léky naráz z toho tři kortikoidní a moje sedmiměsíční miminko je po třech týdnech jejího léčení na tom snad ještě hůře než když jsme přišli poprvé, snad se z toho vyhrabeme, ale za pomoci jiného doktora

Nejlepší doktorka jakou sem zažila! Profesionálka, výborná, milá, důsledná! Nečeká se, věnuje se dětem! Za mě super!!!

Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné a a vstřícné.Vždy dokáží poradit. Prostředí je taky moc hezké.

S paní doktorkou i její sestřičkou jsem naprosto spokojená. Vstřícné, klidné, profesionální prostředí dělají z návštěv příjemnou událost.