Umístění: Kardiologická ambulance MUDr. Pavla Gablasová diagnostické vyšetření

Môžem len odporučiť. Pani doktorka aj pani sestrička majú veľmi milý a príjemný prístup a komunikáciu, a snažia sa pomôcť, poradiť a nič nezanedbat. Ďakujem!!

MUDr. Pavla Gablasová, PhD

Děkujeme a zdavíme Vás se sestřičkou !

Umístění: Kardiologická ambulance MUDr. Pavla Gablasová diagnostické vyšetření

Dne 24. srpna 2023 jsem byl na kontrole se srdcem v ordinaci MUDr. Pavly GABLASOVÉ, Ph.D. Ošetřující lékařka je špičková kardioložka, která mně svou léčbou velice pomohla. Děkuji rovněž její milé, vstřícné a odborně zkušené zdravotní sestřičce. Ordinace je perfektně vybavena nejmodernějšími přístroji.

Děkujeme a zdravíme Vás!

Umístění: Kardiologická ambulance MUDr. Pavla Gablasová diagnostické vyšetření

Kdyby se takto vstřícně a příjemně chovali všichni lékaři, bylo by to super! Pěkné prostředí, jasné vysvětlení, zodpovězení všech otázek. Díky.

Umístění: Kardiologická ambulance MUDr. Pavla Gablasová diagnostické vyšetření

Jsem moc ráda, že jsem léčena MUDr. Gablsovou, velmi milá, příjemná paní doktorka, která Vám vždy vše vysvětlí a z jejího přístupu je zřejmé, že má o pacienta eminentní zájem.
Paní doktorka má také velmi milou a příjemnou sestřičku

Umístění: Kardiologická ambulance MUDr. Pavla Gablasová klinické vyšetření

Dne 16.11.2022 jsem byl u paní doktorky Gablasové poprvé, za dlouha léta cca 24 let co chodím na kontroly se srdcem všude možně, se až tady díky velmi příjemnému přístupu Doktorky i sestřičky jsem se cítil téměř uvolněně, a to mam syndrom bíleho pláště. všem mohu navštevu doporučit.

Umístění: Kardiologická ambulance MUDr. Pavla Gablasová diagnostické vyšetření

Moc děkuji paní doktorce za vstřícnost ochotu a pomoc při lečbě. Musím poděkovat i paní sestřičce,vždy milá a ochotná .

Paní Brožová děkujeme !

Umístění: Kardiologická ambulance MUDr. Pavla Gablasová echo srdce

Velmi ochotná, příjemná lékařka. Vyšetření provedeno odborně, vše vysvětleno, doporučen další postup. Z celkového chování lékařky byl zřejmý zájem o pacienta.
Velký dík za mne i manželku. Dík patří i sestřičce.

MUDr. Pavla Gablasová, PhD

Pane Skokan moc se sestřičkou děkujeme!