dopravni poliklinika
ostrava tyršova 496/34, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Sokolská třída 81, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor je moc sympatický, lidský a vstřícný. Jsem po artroskopii kolene,ktrerou jsem díky jeho přístupu zvládla bez strachu. Ještě nemohu posoudit účinek léčby, jelikož je to krátká doba,ale věřím, že vše bude ok. Děkuji za lidský přístup MUDr. Spurnému, jeho sestřičce v ambulanci a také týmu chirurgie ve Vítkovické nemocnici .

Pan doktor na svém místě
Empatický, férový, upřímný, lidský a hlavně profesionál. Nezalekl se ani komplikace (trombózy), kterou mi diagnostikovali asi týden před operací ASK. Vážím si pana doktora jako lékaře i jako člověka. Více takových specialistů jako jste vy a hned by nám pacientům bylo veseleji i když nám po zákroku do smíchu moc není. Tímto bych panu doktorovi chtěla poděkovat za vše, co pro mě udělal... Vždy k vám půjdu s úsměvem a dobrou náladou

Obával jsem se artroskopie, ale pan doktor vše vysvětlil a operaci doporučil. Dal jsem na něj a nelituji. U operace jsem se přímo díval na výkon. Je to profík. Nyní 1 měsíc po operaci a rehabilitaci (odstranění křížového vazu a 2x část menisku) už chodím skoro normálně a každým dnem se to zlepšuje. Operace ve Vítkovicích.

Umístění: dopravni poliklinika Jiný

Jsem spokojená. Pan doktor jedná na rovinu. Je empatiký a dokáže naslouchat. Hledá tu správnou alternativu léčby.

Umístění: Ordinace Ostruhy,zanet

Doporučuji p doktora Spurneho, vynikající,příjemný,vše podrobně vysvětlí,komunikativní, vyšetří a vše vysvětlí prostě nejlepší jednička věřte mi budete spokojeni

Umístění: Ordinace Hallux valgus

Důsledný lékař a šikovný operatér.
Léčba proběhla bez problémů a jsem spokojena s výsledkem operace.
Chválím i pohodovou sestřičku Lucii.
Děkuji za spolupráci.