Ortopedická ambulance
Viniční 235, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance bolesti zad a jiné

Pan doktor toho mnoho nenamluví, ale zeptá se vždy na vše podstatné a hned se pustí do vyšetření. Vždy mi téměř okamžitě diagnostikoval přesně moje potíže, napsal rehabilitace či poukazy na pomůcky, také sestra je ochotná. Na termín ale člověk dlouho čeká, to je ovšem úskalí všech dobrých lékařů. Pana Procházku doporučuji.

Pan doktor je podle mého názoru jeden z nejlepších. Dokázal mě zbavit bolestí v oblasti čéšky bez toho, abych musela na operaci, na kterou mě chtěli poslat u doktora u ''nás'' . I sestřička je velice příjemná a k pacientů se chová velice mile. Nikdy bych ho neměnila!

Perfektni, navstevy u nej maji smysl...vzdy posune reseni problemu alespon o krok dal. Mam pocit jistoty a ze vi co dela. (Rameno,kotnik,ploche nohy, zada)

Pan doktor je velice ochotný. Vždy vyslechne poradí a nasadí léčbu či rehabilitace. Přešla jsem k němu od jiného lékaře, který nerozeznal naražený palec od ploché nohy. Mohu jedině doporučit vždy jsem byla spokojená a problém byl vyřešen. Sestřička je holt už starší paní v důchodu takže tu berte s rezervou.

X

Jsem s panem doktorem nad míru spokojena. Je vnímavý, snaží se najt řešení. Takhle, kdyby se chovala většina lékařů. Jen sestřička je někdy pěkně od rány :o)

Chodím tam 5 let a jsem velmi spokojen nejen po odborné stránce tak i velmi kladný přístup k pacientům jak od pana doktora tak od sestřičky100% .

Dobrý den,k panu doktorovi chodím asi 6 let i s manželem a jsme s ním velice spokojeni,samozřejmě i se sestřičkou.

Bylo mi napsáno doporučení od obvodní lékařky k panu doktorovi,ovšem bohužel nebylo mi umožněno jeho arogantní sestrou se k němu objednat.Údajně se pan doktor nezabývá artrozou v kyčli ani scoliosou,a tak nevím jestli je vůbec ortoped.Škoda,byl mou nadějí po dlouhém a marném hledání slušného ortopeda.

Je to opravdu super lékař!!

V listopadu mi operoval zkřížený vaz v koleni a už jsem začal s tréninky (fotbal). Noha je stabilní, jen občas lehce otéká, ale jde to vždy rozhýbat. Jsem velice spokojen s jeho prací, přístupem i s jeho referencemi. Díky.