Zubní ordinace
Smetanova 372 47 301 Nový Bor, Nový Bor

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pana zubaře nemohu chvalit pořád na vás řve a něco si pro sebe mele proste je nepříjemný .

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Bohužel pana doktora nemohu doporučit ,vyměnil blombu za nekvalitní výplň která po třech měsících vypadla za novou chtěl 7000 .Jiný lékař mi zub opravil za 1000.Je arogantní !!!!

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Dostali jsme podrobnou instrukci jak pečovat o chrup včetně ukázky jak čištění zubů správně provádět. Od zubaře počin ojedinělý. Velice jsme rady uvítali a ocenili.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Je mi líto, ale nemůžu pana doktora chválit. Téměř 5 let hledám zubaře a všichni mě odmítají. K panu doktorovi jsem přišla se zánětem dásní. Po rentgenu zjistil, že jsou mé zuby ve špatném stavu a vyhodil mne. Do tohoto stavu jsem se bohužel dostala, po všech odmítavých komentářů zubařů.

Umístění: Zubní ordinace

Jsem velice spokojená,pan doktor mně zbavil velikého strachu z ošetření. Injekce jsou bezbolestné a ošetření šetrné. Čekání v čekárně minimální. Teď chodím do ordinace s klidem.

Umístění: Zubní ordinace

Přijal mě i mé děti. Dostala jsem vynadáno, ale zaslouženě, dlouho jsem nikde nebyla z velkého strachu a taky to tak dopadlo. Ale pan doktor i sestřička jsou skvělí, vždy na mne i mé děti jsou hodní. Vždy jsem se bála injekcí, ale pan doktor umí píchnout tak, že ani nevíte.:D Už nemám strach přijít k zubaři jako jsem měla celý život.:)

opravdu výborný zubař, postupně mi dal dohromady všechny zuby po předchozím zubaři