Audiologie

Běžný termín

Endoskopie +5 Více

Preventivní prohlídky pracovníků v riziku hluku

Sono pnd

Ušní mikroskopie

Jsem zkušený atestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů. Absolvoval jsem lékařskou fakultu Masarykovy univerzity...

• Zánět dutin
  • Poruchy sluchu
  • Porucha čichu

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, 1985

• otorinolaryngologie

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Němčina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Názor přidán dne 20.04.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

Původně jsem zde zveřejnila poměrně negativní hodnocení. Následovala intenzivní komunikace s panem doktorem, při které jsme si mnohé vysvětlili a pochopila jsem, že při návštěvě v roce 2017 pravděpodobně došlo k nedorozumění (kvůli mým předchozím negativním zkušenostem s jinými lékaři) a proto výsledek návštěvy pro mě nebyl moc přínosný.
Díky mimořádné aktivitě ze strany pana doktora jsem následně nyní, v roce 2020, podstoupila několik návazných vyšetření v různých zařízeních, která mi pomohla posunout se v řešení mých dlouholetých problémů s praskáním v uších a bolestmi hlavy.
Celkově tedy musím přehodnotit svůj původní názor a můžu potvrdit, že pan doktor se mi opravdu snažil s řešením mých zdravotních problémů pomoci a jeho přístup byl velmi aktivní a vstřícný.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

Příjemný přístup k pacientům, rychlá domluva návštěvy. Ordinaci jsem navštívil vícekrát (již od dětství), naposledy s tinnitem, a vždy jsem byl spokojen - problémy se podařilo rychle vyléčit.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

K panu doktorovi jsem začal chodit na doporučení známého a musím jen potvrdit, že je TOP. Takových doktorů by mělo být více.
Secesní čekárna je krásná.
Přeji hodně zdaru v pracovním i osobním životě.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Pan Ovísek má sice dost retro ordinaci, ale je profík. Chodíme k němu s rodinou již celá léta.. vždycky vyslehne to moje naříkání, zodpoví všechny moje vystrašený otázky, je prostě trpělivej a velice vstřícnej. Navíc ve svým oboru úplná špička.. vím, že jeho diagnostika je pokaždé na místě a vím, že pro léčbu udělá přesně to, co je potřeba. Je přesnej, nikdy nic neodflákne, proto má moji veškerou důvěru. U něho a paní sestřičky zkrátka vím, že jsem ve správných rukou.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Pan doktor ma v peci temer celou nasi rodinu a nedam na nej dopustit. Opravdu velka spokojenost z me strany. Prisel i na to na co neprisel muj osobni alergolog po x let.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé Chronické onemocnění

U MUDr. Ovíska jsem v péči již dlouhá léta. Jako zdravotnický pracovník oceňuji je profesionální a lidský přístup, který je v dnešním našem uspěchaném zdravotnictví výjmečný.

Názor přidán dne 23.01.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

MUDr Pavel Ovísek patří k velmi ochotným a milým doktorům. Líbí se mi v jeho ordinaci, že vždy panuje přátelská nálada, pracuje pečlivě a profesionálně. Chodíme tam celá rodina a vždy nám ochotně pomohl i mimo pracovní dobu. Můžu jen doporučit.. Více takových doktorů !!!

V péči pana doktora Ovíska jsem od svého útlého dětsví. V devíti letech jsem kvůli opakovaným zánětům nosohltanu a středouší absolvovala adenotomii. Zákrok proběhl úspěšně a problémy mě více netrápily. Jeho lékařskou radu a pomoc jsem vyhledala takté před korektivní septorhinoplastikou. Pečlivě zkontroloval celkový stav před operací i poté a důkladně se mnou prodiskutoval veškerá možná rizika, která s sebou daná estetická úprava přináší, z pohledu ORL specialisty a zmínil zkušenosti ze své vlastní praxe. Následně předepsal léky na zmírnění otoků nosní sliznice, které jsou bezprostředně po zákroku časté. Momentálě jsem v léčbě s akutním zánětem čelistní dutiny. Zvolená terapie je účinná a zánět pozvolna ustupuje. Pan doktor a sestřička jsou velmi ochotní a komunikativní. Vybavení ordinace odpovídá standardům.

74 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    již několik měsíců u sebe pozoruji jistou změnu sluchu. Jde o prostorovou orientaci, mívám problém určit z jakého směru vychází zvuk, zejména vysoké tóny. Je to důvod k návštěvě lékaře, nebo je to normální? Je mi 27 let.

Nutné ORL vyšetření včetně audiometrie.
    Ovísek

MUDr. Pavel Ovísek

• Dobrý den! Posledních pár týdnů občas cítím nějaký tisk v krku, něco velmi oddáleně přípominájící knedlík v krku, ale není to ten pocit. Jako kdy by se něco v krku svíralo, muže se projevovat s různou sílou, stava se to asi každý den a trvá cca 1-5 hod. Žádnou alergií jsem níkdy neměla, žádné změny ve stravování a pod. Dýchání to zatím neovlivnovalo, spíš jde o pocit že občas uvnitř krku mne něco tiskně/svírá/ nebo otíká.

Vážená paní,
    nechte se vyšetřit u svého ORL lékaře a ten Vám sdělí správnou diagnózu.
    S pozdravem MUDr. P. Ovísek

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, 1985

• otorinolaryngologie

Stáže

• Medizinische Akademie Erfurt ORL klinika, Německo - odborná stáž se zaměřením na ORL plastickou chirurgii - listopad/prosinec 1989
  • Fakultní nemocnice Brno Bohunice ORL oddělení - ORL operativa leden až prosinec 1995 a leden až září 1996
  • FN u sv. Anny v Brně, klinika ORL a chirurgie hlavy a krku - červen/červenec 2009

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Němčina, Čeština