Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno
Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé (mapa)

547 35.....
723 35.....

Vyšetření rovnováhy

Ušní mikroskopie

Audiologie + 5 Více

Sono pnd

Preventivní prohlídky pracovníků v riziku hluku

Endoskopie

Jsem zkušený atestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů. Absolvoval jsem lékařskou fakultu Masarykovy univerzity...

• zánět dutin
  • poruchy sluchu
  • porucha čichu

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, 1985

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Němčina, Čeština

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé Chronické onemocnění

U MUDr. Ovíska jsem v péči již dlouhá léta. Jako zdravotnický pracovník oceňuji je profesionální a lidský přístup, který je v dnešním našem uspěchaném zdravotnictví výjmečný.

Názor přidán dne 23.01.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

MUDr Pavel Ovísek patří k velmi ochotným a milým doktorům. Líbí se mi v jeho ordinaci, že vždy panuje přátelská nálada, pracuje pečlivě a profesionálně. Chodíme tam celá rodina a vždy nám ochotně pomohl i mimo pracovní dobu. Můžu jen doporučit.. Více takových doktorů !!!

V péči pana doktora Ovíska jsem od svého útlého dětsví. V devíti letech jsem kvůli opakovaným zánětům nosohltanu a středouší absolvovala adenotomii. Zákrok proběhl úspěšně a problémy mě více netrápily. Jeho lékařskou radu a pomoc jsem vyhledala takté před korektivní septorhinoplastikou. Pečlivě zkontroloval celkový stav před operací i poté a důkladně se mnou prodiskutoval veškerá možná rizika, která s sebou daná estetická úprava přináší, z pohledu ORL specialisty a zmínil zkušenosti ze své vlastní praxe. Následně předepsal léky na zmírnění otoků nosní sliznice, které jsou bezprostředně po zákroku časté. Momentálě jsem v léčbě s akutním zánětem čelistní dutiny. Zvolená terapie je účinná a zánět pozvolna ustupuje. Pan doktor a sestřička jsou velmi ochotní a komunikativní. Vybavení ordinace odpovídá standardům.

Velmi pečlivý a výborný přístup. Mohu porovnat. Pár týdnů jsem léčil po nemoci hlasivky jinde a až po zázračném obstřiku vlastního receptu dochází k razantnímu zlepšení už od druhého dne. Mimo to povaha a fajn přístup k pacientovi je dnes méně obvyklý a proto si pana doktora velmi vážím. Vřele doporučuji.
Jaromír Svoboda, Brno

Dobrý den, byla jsem s dcerami u pana doktora dvakrát, vždy akutně, tedy pouze po telefonické domluvě. Měl velmi vstřícný a vřelý přístup, bez problémů je vyšetřil a vyléčil. Nevěřím vlastním očím, že takový přístup ještě existuje. Mnohokrát děkujeme pane doktore. Micohlavovi.

Doporučuji z důvodů velmi vstřícného přístupu k dětem, výborné komunikace s pacientem i se mnou jako rodičem. Velmi pečlivý, příjemná sestra. K péči tohoto lékaře nemám výtek.

Musím ocenit profesionalitu a zároveň lidskou ochotu ošetřit i mimo pracovní dobu, respektive o víkendu.
Po návštěvě mám jen pozitivní pocit z ochoty a profesionálního přístupu pana doktora.
Takových doktorů mít víc, tak by se náš stát mohl lékařskou péčí chlubit.
Ano, někdo by mohl něco namítat na to, že to je ve starším domku, ale já se tam cítil lépe, než v nějaké "top" funkcionalistické vile. Tu by mu pak stejně vyčítali :-)
Takže mé resumé : hledáte-li profíka a zároveň normálního člověka, dál nehledejte a navštivte ho. Uvidíte sami že neprohloupíte.
Děkuji pane doktore, že jste takový jaký jste.

Velmi děkuji za milá slova
MUDr. Pavel Ovísek

Pana doktora znám řadu let, a vždy mě, i mým třem dětem, skvěle pomohl. Vřele doporučuji, a jsem velice ráda, že máme v Novém Lískovci takového specialistu. A mimochodem, vždy se těším do té čekárny, která dýchá dávnou dobou...Sestřička je vždy velmi milá. S úctou, A. Mitrengová

Pan doktor mě vzal po telefonu hned, i když u něj nejsem zaregistrovaná. Ihned mi pomohl - perfektní. On i sestřička jsou velmi příjemní a hodní :)

Běžný termín

Ušní mikroskopie

Audiologie

Vyšetření rovnováhy

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé Chronické onemocnění

Názor přidán dne 23.01.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Jaromír Svoboda, Brno

Takových doktorů mít víc, tak by se náš stát mohl lékařskou péčí chlubit.
Děkuji pane doktore, že jste takový jaký jste.

Velmi děkuji za milá slova

62 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už několik týdnů mi píská v uších, myslela jsem si, že to samo odezní, ale bohužel. Piskot vnímám pouze v tichu a je velmi obtěžující. Obdobné problémy má sestra i matka, obě ale po úrazu. Poradíte mi? Nemoc jsem žádnou v poslední době neprodělala.

Vážená paní, takto bez vyšetření nelze stanovit diagnózu. Třeba provést audiometrické vyšetření, tympanometrické vyšetření, BERA vyšetření a řadu dalších vyšetření. Pokud bydlíte v blízkosti mé ordinace, objednejte se, rád Vás vyšetřím.

MUDr. Pavel Ovísek

• Dobrý den, dnes jsem si jazykem "nahmatala" na prave straně za nebo spíše pod jazykem malé vyrustky. Bohužel tam ale nevidim, je to až níže...na dotek jazykem nebolestive. Mám docela obavy o své zdraví takže mě to dost vydesilo. Máte představu o co by se mohlo jednat a popřípadě ke kterému lékaři s tím zajít? Děkuji

Vážená paní,
    nemějte obavy, jde zřejmě o vývodu podjazykové žlázy
    Měl by to ovšem vyšetřit ORL lékař.

• zánět dutin
  • poruchy sluchu
  • porucha čichu

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, 1985

• otorinolaryngologie

Stáže

• Medizinische Akademie Erfurt ORL klinika, Německo - odborná stáž se zaměřením na ORL plastickou chirurgii - listopad/prosinec 1989
  • Fakultní nemocnice Brno Bohunice ORL oddělení - ORL operativa leden až prosinec 1995 a leden až září 1996
  • FN u sv. Anny v Brně, klinika ORL a chirurgie hlavy a krku - červen/červenec 2009

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Němčina, Čeština