Adres

Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno
Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé (umístění)

Další dostupný termín:

Audiologie + 5 Více

Sono pnd

Preventivní prohlídky pracovníků v riziku hluku

Endoskopie

Jsem zkušený atestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů. Absolvoval jsem lékařskou fakultu Masarykovy univerzity...

• zánět dutin
  • poruchy sluchu
  • porucha čichu

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, 1985

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Němčina, Čeština

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé Chronické onemocnění

U MUDr. Ovíska jsem v péči již dlouhá léta. Jako zdravotnický pracovník oceňuji je profesionální a lidský přístup, který je v dnešním našem uspěchaném zdravotnictví výjmečný.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 23.01.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

MUDr Pavel Ovísek patří k velmi ochotným a milým doktorům. Líbí se mi v jeho ordinaci, že vždy panuje přátelská nálada, pracuje pečlivě a profesionálně. Chodíme tam celá rodina a vždy nám ochotně pomohl i mimo pracovní dobu. Můžu jen doporučit.. Více takových doktorů !!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

V péči pana doktora Ovíska jsem od svého útlého dětsví. V devíti letech jsem kvůli opakovaným zánětům nosohltanu a středouší absolvovala adenotomii. Zákrok proběhl úspěšně a problémy mě více netrápily. Jeho lékařskou radu a pomoc jsem vyhledala takté před korektivní septorhinoplastikou. Pečlivě zkontroloval celkový stav před operací i poté a důkladně se mnou prodiskutoval veškerá možná rizika, která s sebou daná estetická úprava přináší, z pohledu ORL specialisty a zmínil zkušenosti ze své vlastní praxe. Následně předepsal léky na zmírnění otoků nosní sliznice, které jsou bezprostředně po zákroku časté. Momentálě jsem v léčbě s akutním zánětem čelistní dutiny. Zvolená terapie je účinná a zánět pozvolna ustupuje. Pan doktor a sestřička jsou velmi ochotní a komunikativní. Vybavení ordinace odpovídá standardům.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi pečlivý a výborný přístup. Mohu porovnat. Pár týdnů jsem léčil po nemoci hlasivky jinde a až po zázračném obstřiku vlastního receptu dochází k razantnímu zlepšení už od druhého dne. Mimo to povaha a fajn přístup k pacientovi je dnes méně obvyklý a proto si pana doktora velmi vážím. Vřele doporučuji.
Jaromír Svoboda, Brno

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dobrý den, byla jsem s dcerami u pana doktora dvakrát, vždy akutně, tedy pouze po telefonické domluvě. Měl velmi vstřícný a vřelý přístup, bez problémů je vyšetřil a vyléčil. Nevěřím vlastním očím, že takový přístup ještě existuje. Mnohokrát děkujeme pane doktore. Micohlavovi.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Doporučuji z důvodů velmi vstřícného přístupu k dětem, výborné komunikace s pacientem i se mnou jako rodičem. Velmi pečlivý, příjemná sestra. K péči tohoto lékaře nemám výtek.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Musím ocenit profesionalitu a zároveň lidskou ochotu ošetřit i mimo pracovní dobu, respektive o víkendu.
Po návštěvě mám jen pozitivní pocit z ochoty a profesionálního přístupu pana doktora.
Takových doktorů mít víc, tak by se náš stát mohl lékařskou péčí chlubit.
Ano, někdo by mohl něco namítat na to, že to je ve starším domku, ale já se tam cítil lépe, než v nějaké "top" funkcionalistické vile. Tu by mu pak stejně vyčítali :-)
Takže mé resumé : hledáte-li profíka a zároveň normálního člověka, dál nehledejte a navštivte ho. Uvidíte sami že neprohloupíte.
Děkuji pane doktore, že jste takový jaký jste.

Velmi děkuji za milá slova
S pozdravem

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana doktora znám řadu let, a vždy mě, i mým třem dětem, skvěle pomohl. Vřele doporučuji, a jsem velice ráda, že máme v Novém Lískovci takového specialistu. A mimochodem, vždy se těším do té čekárny, která dýchá dávnou dobou...Sestřička je vždy velmi milá. S úctou, A. Mitrengová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor mě vzal po telefonu hned, i když u něj nejsem zaregistrovaná. Ihned mi pomohl - perfektní. On i sestřička jsou velmi příjemní a hodní :)

Běžný termín

Audiologie

Vyšetření rovnováhy

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé Chronické onemocnění

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 23.01.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Jaromír Svoboda, Brno

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Takových doktorů mít víc, tak by se náš stát mohl lékařskou péčí chlubit.
Děkuji pane doktore, že jste takový jaký jste.

Velmi děkuji za milá slova
S pozdravem

55 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer mám problém,jsem nastydlý byl jsem dnes u lékaře a dostal antb ...jde o to že kromě kašle a rýmy se mi na ploše středu jazyka objevila rudá jakoby by vyžraná mapa 4x3cm.. normální skorobily potah z jazyka zmizel. zarudlou velkou skvrnu okupují misty bílé pupínky a jazyk je bolestivý ..Hrany jazyka jsou též červené a pokryté pupínky ale drobnými..lékař to viděl ale neřekl na to nic prý ať si koupím cucací tablety....Je pravda že mám silný kašel tak,až se mi občas zvedá žaludek.Nejsem si jistý zda lékař postupoval správně ...

Dobrý den,
    pravděpodobně se jedná o zánět jazyka. tzv. glossitis,bylo by dobré napsat na jazyk protizánětlivý roztok a 3x denně jazyk potírat.
    S pozdravem MUDr. Pavel Ovísek

MUDr. Pavel Ovísek

• Problém se zlatým stafylokokem. Malá si ho prinesla pravdepodobne z porodnice (kde se narodila) v pusince, kde mela hnisavou ránu, která se špatne hojila, zhojila se jí asi za mesíc, mesic a půl. Mě to přenesla do prsa, kam jsem dostala velky zanet a i absces, coz se nastesti potlacilo ATB, ale mela jsem troje, asi mesic v součtu jsem je brala. Mala má od té doby trochu chronickou rymu a neco malo ji v nosanku nasli ..( toho stafylokoka, ale ne v nejakem velkem mnozstvi).
    Ale ted po 4 mesicich jsem se nachladila, nakazila jsem partnera i malou, nemuzeme se z toho moc dostat, uz 14 dni to máme. Prijde mi, že já to mam usazene v dutinach( na coz trpim) a ve steru z nosu nasly Stafylokoka zase :/. Co s tím? U mě a u malé ( 5 mesicu) ? Díky moc za Vaše názory

Dobrý den, k problému je těžké se vyjádřit, bylo by však dobré udělat stěry z nosu i krku od rodinných příslušníků k vyloučení bacilonosičství.
    S pozdravem MUDr. Pavel Ovísek

• zánět dutin
  • poruchy sluchu
  • porucha čichu

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, 1985

• otorinolaryngologie

Stáže

• Medizinische Akademie Erfurt ORL klinika, Německo - odborná stáž se zaměřením na ORL plastickou chirurgii - listopad/prosinec 1989
  • Fakultní nemocnice Brno Bohunice ORL oddělení - ORL operativa leden až prosinec 1995 a leden až září 1996
  • FN u sv. Anny v Brně, klinika ORL a chirurgie hlavy a krku - červen/červenec 2009

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Němčina, Čeština