Praktický zubní lékař
Smetanova 372, Nový Bor

Zažil jsem v životě několik zubních lékařů, ale u MUDr Klímy jsem maximálně spokojen, profesionalita, pečlivost a dokonalá práce! Možná není tak komunikativní ale nevím jak bych si s ním povídal když mám otevřená ústa. ( reakce na negativní příspěvek pacientky zde na webu: Je to zubař dámo, nikoli gynekolog).

Ač nejsem jeho pacientka, vždy mi vyšel vstříc,pokud jsem měla problém, neposílal mne do vzdáleného města, kde mám svojí zubařku. V jeho ordinaci se zubaře nebojím (asi zázrak), je velmi milý a šikovný. Děkuji!

Neschopný řešit komplexnější problém. Opravit zub levnou plombou asi zvládne, ale opravit prasklý zub, nebo nalomený, to raději vyhledejte a zaplaťte si jinde kvalitnější péči. Konzultace o možnostech léčby zubu žádná, poradenství žádné. Lhostejnost nad problémem pacienta. Velké zklamání, rozčarování a bezmocnost mě potkalo v této ordinaci nad tím, jak v dnešní době může vůbec fungovat ordinace. Těží ze situace, že na českolipsku sehnat zubaře je téměř nemožné. Každá práce se dá vykonávat různými způsoby, ale takhle by to nemělo vypadat.

výborný zubní lékař

Je to velmi dobrý stomatolog s bezvadným přístupem k pacientovi. Nemám žádnou negativní zkušenost.

Vřele doporučuji.

i přes obrovské bolesti ,bez injekce,nepříjemný,venku jsem byla za 3 minuty,kazí reputaci všem zubařum,jednalo se o nedělní pohotovost-nechápu proč takový člověk dělá na tomto místě

Pečlivý, příjemný, odvádí kvalitní práci. Dokáže zbavit strachu. Pane doktore, děkuji.

Pan doktor je lidský a příjemný, v čekárně se opravdu dlouho nečeká.

Velmi kvalitní péče ze strany pana doktora i sestry.Moc děkuji.