Pavel Kapusta, zubař Ostrava

Zubař Více

Švabinskéfo 15, Ostrava
soukroma ordinace

Názory

Umístění: soukroma ordinace běžné "zubní" problémy

Pan doktor je velice milý, klidný, trpělivý, problematiku jasně a řádně vysvětlí. Zákroky provádí ohleduplně a průběžně se ptá na stav a pocity. Paní sestřička vždy vyjde vstříc a významnou měrou spoluvytváří s panem doktorem příjemnou a klidnou atmosféru.

Umístění: soukroma ordinace Zubní kaz

Pan zubař i sestra jsou lidé, kteří mě hned při první návštěvě zbavili 20 let strachu z návštěvy zubaře a vrtání. Před návštěvou bych přísahala, že zubaři jsou sadistická monstra. Obrovské diky a klobouk dolů ????

Umístění: soukroma ordinace prevence zubního kazu

Pan doktor Kapusta je velmi milý a příjemný člověk. Jeho klid a pohoda uklidnili i mě a je to první pan zubař, kterého se nebojím. Zákroky dělá s maximální pečlivostí a nikam nespěchá. Díky tomuto přístupu je bolest naprosto minimální. Sestřička taktéž perfektní. Doporučuji!:-)

Umístění: soukroma ordinace extrakce zubu

Pan doktor Kapusta je opravdu velmi milý pan doktor s lidským přístupem. Vždy před každým úkonem řekne, co má v plánu. Po mých minulých zkušenostech u zubařů mohu p. Kapustu jen a jen doporučit. Sestřička je taktéž velmi milá a příjemná.