Sam. ordinace PL pro dospělé
Na Lužci 718, Lázně Bohdaneč

MUDr. Kabelka je přesně takový praktik, jaký by měl být. Hodně toho zvládne sám a nehoní vás hned k odborníkům, je věcný, přitom přívětivý. To platí i o sestře. To, že se nevybavuje se seniory považuji za velkou výhodu, jde to tam rychle, to mnozí oceňujeme. Po odborné stránce bez jediné připomínky. Možná svoji odbornost nedává tak okatě najevo jako někteří jeho kolegové, ale dobrý a zkušený. Díky.

Ideální obvoďák pro zdravé! Jak zde někdo zmiňuje, že se dlouho vykecává s pacienty starších ročníků, v tom jediném jej budu hájit, je od něj milé že vyslechne neduhy důchodců, je chyba systému, že kromě pediatrické ordinace není na obvodu povinně zřízena i geriatritcká ordinace pro seniory, kteří potřebují jinou péči než lidi v produktivním věku...Jinak je pan doktor asi na půl hluchý, chcete napsat recep (samozřejmost), chcete poslat k odborníkovi (to bývá jak ryba). Setra je trochu náladová, ale zase celkem ochotná. Dal bych mu ty *3, ale za to, že slyší jen co se mu hodí mu dám jen *2.

Pan doktor mi pomohl, sestřička je taky v pohodě.

Pana doktora Kabelku uznávám a ctím, je to výborný diagnostik a já i manžel s ním máme ty nejlepší zkušenosti. Je to lékař, kterého si vážím a vřele ho můžu doporučit. Sestra je příjemná a šikovná. Pacientka ze St. Ždánic.

vzkaz pro všechny ty odborníky, co hodnotí negativně. Zjímalo by mě kolik z vás má vysokou školu vy debilní paka. A z pohledu odborníka občasné negativní chování sestřičky chápu, kdyby vám ve čtvrtek v 17:25 ještě seděli čtyři pacoši v čekárně tak bych taky házela vražedné pohledy. Mimochodem, může být každému úplně jedno, jestli pan doktor kouří nebo ne a neosočovala bych ho z toho že zdržuje díky nikotinovemu deficitu. A ještě jedno, pokud vám nevyhovuje, tak vás u něho nikdo nedrží.

Pokud jste trochu inteligentní, řeknete panu doktorovi co Vám je a co chcete, on to schválí, možná poradí... Je to takový ten lékař, který napíše o co si řeknete. Je milý, ale někdo bohužel pozná když ho obtěžuje a to se chová příšerně - že byste ho nepoznali. Jinak je pan doktor a sestřička fajn - rodinný podnik. Ale záleží s čím jdete, jestli se paní Kabelková dobře vyspala a jestli pan doktor nemá nikotinový deficit... Jedno s druhým, takový klasický obvoďák. Nevím že by někdy něco zanedbal, ale do extrémního zájmu o pacientovo zdraví taky nezachází - na druhou stranu, radši Vás pošle na odborné vyšetření, než by něco opomenul a to se cení...

Já jsem s panem doktorem velice spokojený,pomohl mi i v neděli večer

Pan Doktor se mi věnoval i mimo ordinační hodiny ve svátek.

Pan doktor je sice hodný, ale až moc. S důchodci se vybavuje dlouho a člověk pak tvrdne v čekárně. Za 30Kč poplatku jsem na hnisavou angínu dostala nemocenskou, žádný recept, radu, jaké léky si sama koupit a to vše po 1,5 hodině čekání. Od té doby se zásadně léčím sama, když už tedy vím, jaké léky užívat, od toho máme asi i ten internet, ne? Co se týče sestřičky, tak té se bojím.

Jsem spokojený.