Adresa

Česká 1, Brno
Odborný oční lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
64 názorů

T
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný oční lékař

Jsem obrovsky zklaman přístupem celé ordinace. To, ze objednaci doba je gelmi dlouha mu nevadi. Ovsem pokud po 5 měsícich čekam 1.5 hod a jeste me u toho předběhnou 2 pacienti, tak je to opravdu neschopnost doktora ridit ordinaci. Rozdodne menim ocniho lékaře. Omluva od recepcni nebo návrh jineho terminu take neprisla.

Tomas Knebl


R
Ověřeny pacient

Právě jsem se vrátila od pana doktora a chci se podělit o svoji zkušenost. Šla jsem k němu s tím, že bych ráda konzultovala léčbu zánětu spojivek, kterou mi nasadili v nemocnici. Pan doktor se ale soustředil na to, jaké nosím čočky a jaký používám roztok, a snažil se mi namluvit že jsem zánět dostala kvůli roztoku, který používám bezmála deset let bez jediného problému. Neustále jsem musela obracet řeč na důvod, kvůli kterému jsem přišla. Souhlasil s léčbou z nemocnice a řekl že už léky používat nemusím, ale že bych měla podstoupit testy na množství a složení slz, aby mi mohl naordinovat kapky na doléčení. Když jsem okamžitě nesouhlasila s testem o kterém nic nevím a řekla že test možná příště, odpověděl že musím vědět, jakou má můj zrak cenu a že jsou to moje oči. Navíc ještě stačil pohanit onen roztok, který vůbec nezná ani neví jeho složení (vozím si ho ze zahraničí) a natvrdo mi řekl, že jestli chci chodit k němu tak musím používat jeho roztoky a že není vhodné kupovat čočky přes internet, ale přímo od lékaře. Je mi jasné že se musí nějak živit, ale u mě s takovým přístupem nepochodí.


J
Ověřeny pacient

Také já bych rád přidal svůj názor na pana doktora. V r.2009 jsem utrpěl úraz oka při práci s cirkulárkou. Přišel jsem o čočku, kterou mi odstranili v U sv. Anny. Po operaci jsem se dozvěděl, že mám tzv. sekundární zelený zákal, v podstatě velký nitrooční tlak. Docházel jsem do ambulance U sv. Anny, kde se snažili tento tlak pomocí kapek snížit na takovou úroveň, aby oko přežilo. To se jim vůbec nedařilo, nemluvě o tom, že při každé návštěvě ordinoval jiný lékař, kterého můj stav nijak zvlášť nezajímal. Prožil jsem skoro půl roku v depresích. Na štěstí jsem se dozvěděl o dr. Giacintovi. Ten mi hned při první návštěvě předepsal takové kapky, které mi okamžitě snížily tlak na normální hodnoty. Po půl roce jsem na oko dostal kontaktní čočku a nemusím ani na dálku nosit brýle. Když se mi na druhém oku objevil šedý zákal, doporučil mi pražské pracoviště, kde se zajímal, jak operace dopadla.
Musím ocenit jeho přístup k pacientům, též personál nemá chybu. Před každým vyšetřením dostávám informaci o ceně. Určitě provozovat tak vybavenou ordinaci s dalším personálem není laciná záležitost. Kdo má skutečné problémy se zrakem, nebude hledět na peníze.


Ověřeny pacient

Dobrý den, já se podělím o svoji zkušenost.
Moje oči prodělaly laserovou operaci, to že šlo vlastně o zeškvaření rohovky, že se budu muset rozloučit s nočním řízením auta nebo že mi začne vadit světlo tak, že by se dalo mluvit o světloplachosti, mi NIKDO předtím neřekl.
Až následné problémy po laseru mě donutily vyhledat další kliniku a svěřit se s minimální důvěrou do rukou "dalšího" lékaře. Nebudu se rozepisovat o svých strastech, ale až Dr. Giacintov mi dokázal pomoci a vysvětlit mi, co bývalo bylo vhodné před laserem provést za přístrojová vyšetření, lituji, že jsem toto zařízení měla možnost navštívit "pozdě", ovšem své zkušenosti s moderním zbavením brýlí šířím dále, aby lidé věděli pravdu, než se rozhodnout vyndat jednorázově desítkY tisíc z kapsy, protože jsem příkladem, kdy negativa přesahují pozitiva!!! A kdyby mi býval byl kdokoliv předtím naordinoval vyšetření na tloušťku rohovky, které mj. provádí i Dr. Giacintov, tak ...... zkrátka zde nemá smysl řešit cenu očních kapek.
Navíc celé prostředí od ochotného jednání sester až po přístroje ve mě jen utvrzuje důvěru k této klinice.
Děkuji Vám za péči! Dagmar F. s rodinou


Ověřeny pacient

Ráda bych přidala názor-pan doktor je určitě oborník ,ale nechá si zaplatit za každý tah perem.Kapky prodává z velkou přirážkou prostě Vám je doporučí a hned v ordici předá a nemáte ani tušení kolik budou stát a pak se opravdu jen divím


R
Ověřeny pacient

Pan doktor Giacintov má velmi kvalitně vybavenou ordinaci,to je pravda.A kde na to bere? Dělá pacientům různá vyšetření,aniž by předem upozornil,kolik si za tuto činnost bude v řádu tisíců účtovat.Je jeho povinností upozornit pacienta na částku.Ne každý je tolik při penězích.Navíc je spousta úkonů,které proplácí zdravotní pojišťovny a tady se nabízí obava,že platba může být uplatněna dvakrát.
Např.chápu,že při prvním a vstupním vyšetření provede " slzný test ",za který si účtuje ještě s dalším testem 2500 kč.Ale proč toto vyšetření provádí za několik měsíců znovu,to je záhada.Přitom pacient nemá žádné potíže se slzama.Prostě tak se vydělává na úkor obyčejných lidí.Je to jeden z nejdražších doktorů,kteří jsou v Brně.
Samozřejmě se najde spousta lidí,kteří si řeknou,že do zdraví je třeba investovat.To ano,ale není nutné nesmyslně dotovat rodinu Giacintů.


P
Ověřeny pacient

Musím potvrdit negativní hodnocení. Manželka se objednala na vyšetření k lékaři, byla bez odůvodnění nebo upozornění poslána k optometristce. Dvakrát jim sdělila, že není VZP, což nijak nekometovali. Po žádosti o vydání zprávy o týden později (brýle jsme našli jinde) najednou problémy. Vzpoměli si, že mají jen VZP a žádali 500 korun za vyšetření optometristkou (které si neobjednala). Ona zpráva za 500 korun pak byl jeden řádek načmáraný rukou na kus papíru! Časté problémy s tímto lékařem zmínili i v optice, kde jsme nakonec brýle nechali dělat. Všem zájemcům radím: tomuto místu se zdaleka vyhněte. Dobrých očařů je dnes dost a není potřeba podporovat takovéto jednání.


M
Ověřeny pacient

Ráda bych se i já podělila o mou zkušenost s panem Doktorem. Začnu následujícím. Všude v zahraničí se za zdravotnické služby platí asi tak třikrát tolik, než tady v ČR. Pokud však jde o zdraví, jsem schopná zaplatit tolik, kolik je potřeba, ale očekávám za tu cenu nejen odbornost, ale především profesionální přístup, který odpovídá úhradě. V zahraničí je úroveň zdravotnických služeb velmi nízká a né nadarmo se o nás říká, že naše zdravotnictví má vysokou úroveň. Když jsem vstoupila poprvé do ordinace pana Doktora, tak jsem byla tak mila překvapená z krásného prostředí, které na člověka hned působí lépe, než staré socialistické čekárny z dob našeho mládí. I přesto, že pan Doktor pracuje v tomto oboru cca.přes 25 let, tak je výborné, že stále udržuje krok s dobou. Takže první dojem velmi dobrý. Chtěla bych podotknout, že jsem laik a v zahraničí jsem měla vždy problém s tím, když na mě někdo začal mluvit v odborných názvech a člověk odcházel s tím, že vlastně neví nic, ale spoustu peněz tam zanechal. U pana Doktora si vážím maximální snaze mi vše vystvětlit, výsledkům vždy porozumím a to jen díky jeho snaze, což opravdu málokdy bývá zvykem v jiných ordinacích. Co se týče vyšetření a cen, tak opravdu nechápu, jak si na to někdo může stěžovat. Sama mám problémy, které je potřeba léčit a o to víc uvítám jakékoliv řešení, které mi efektivně pomůže. Zrak je nejdůležitějším orgánem a nerozumím lidem, kteří si stěžují na každou korunu. Zdraví něco stojí a jestli si někdo myslí, že u pana Doktora je to předražené, tak bych mu poradila, aby zajel do zahraničí a pak něco říkal. Každý si musí na sebe umět vydělat, ale zároveň poskytnout odpovídající přístup a službu. Jsem ráda, když můžu být v tak krásné čekárně, že můžu být vyšetřena přístroji, které nemá jen tak nějaký očař v ČR a hlavně, že pan Doktor má za ta léta své praxe jasno v preparátech, se kterými je spokojen a tudíž je léčba vždy 100% úspěšná. Všem doporučuji a jak říkám, měli bychom si vážit takových odborníků, jako je pan Doktor. I díky němu je naše zdravotnictví na tak vysoké úrovni! Panu Doktorovi patří mé obrovské díky. Velmi mi pomohl a tak kvalitního a profesionálního Doktora jsem už dlouho nepotkala. Bláhová jsem si myslela, že zahraniční předraženost tkví v nejlepších službách. Omyl!


S
Ověřeny pacient

Bohužel se musím přidat k negativním názorům. Pro pana doktora jsou pacienti jen chodící peněženky. Mám špatnou zkušenost s brýlemi i kontaktními čočkami. Pokud chcete brýle, tak si je automaticky děláte v jejich optice, vydání papíru je nepředstavitelným problémem. A jestli na něm budete trvat, tak vám naslibují modré z nebe, a budou vám tvrdit, že nikde neumí udělat taková skla jako oni. Pokud chcete kontaktní čočky, tak si to dobře rozmyslete, protože to už není jen o peníze (prodají vám KČ 3x až 5x dráž než na internetu nebo v optice), to je hazard se zrakem. Téměř tři roky jsem nosila KČ, každé tři měsíce na kontrolu s jiným párem, takže jeden pár jsem nosila 3-4 měsíce. Pan doktor a bohužel i jeho kolega vás ujišťují, že máte to nejlepší. Když se zeptáte, na jak dlouho vlastně ty vaše čočky jsou určené, protože na internetu nacházíte jen čtrnáctidenní, tak vás oba s úsměvem uklidní, že to, není pravda a že vám stav KČ hlídají. Jenže pak máte problém, nepříjemné pocity oka, nesnesete KČ a náhodou se dostanete k jinému optometristovi. A to se nestačíte divit. KČ jsou opravdu čtrnáctidenní a nošení 3 měsíce je víc než riziko. Já jsem si okamžitě našla jiného lékaře a jeho názor byl stejný. Kvůli péči (nebo spíš nepéči) pana Giacintova a jeho kolegy jsem prodělala už dva nepříjemné záněty, mám poškrábanou rohovku a momentálně nesnesu KČ v očích. Jsem velice zvědavá na vyjádření p. Giacintova, až mu popovídám o svých problémech.


L
Ověřeny pacient

Velmi stručně: byznys optika. Objednala jsem se na prohlídku po cca 5 letech K OČNÍMU LÉKAŘI (měla jsem žádanku od obvodní lékařky) a dostalo se mi vyšetření zraku od registrované optometristky, která, jak uvádí některý z příspěvků níže, sedí v každé optice. Ta mne poslala do její optiky, papíry pro jistotu nesla sama, do ruky mi je nedala. Já jsem je totiž chtěla, jak je to běžné u očních lékařů, jako výsledek vyšetření pro MNOU ZVOLENÉHO optika+předpis-úhradu od VZP na nové brýle. Přitom pacienta neinformují předem, jak je jejich povinnost. Obrátila jsem se na zdravotní pojišťovnu s dotazem na legitimitu tohoto postupu a také, jestli si tato organizace bude účtovat vyšetření a jaké.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti