MUDr. Pavel Coufal

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 111, Kravaře

Praktický lékař pro děti a dorost
Bulharská 2973, Česká Lípa

U pana doktora jsem měl oba syny a mužu pouze doporučit odborník s lidskym přistupem má skvěly přistup k pacientum i jejich rodičum .Precizni pan doktor s velkym srdcem a užasny človiček .Děkujeme pane doktore .

Kdyz syn sel k prvni prohlidce po porodu, zjistil ze ma syn vaznou kozni infekci. (sestricky v porodnici nad tim mavli rukou) a ihned nas poslal na detske infekcni oddeleni. Diky nemu mi Zachranil syna. Je skvely, na vse mi odpovi zepta se jak se mi dari, popovida se synem. Je opravdu skvely!!! Kdyby to slo zacnu k nemu chodit take. Je to VELKY ČLOVĚK!!! Jsme radi ze vas mame. Štěpánek s maminkou.

Nejlepší, důsledný, člověk na svém místě.
Kvůli stěhování jsme museli pana doktora opustit a vím, že už podobného nenajdu.
Bez jeho laskavého a zároveň profesionálního přístupu by ze mě byla hysterická matka, která volá pohotovost při každém kýchnutí.
Děkuji za jeho empatii a za perfektní přístup.
Moc nám chybíte, byl jste jako náš :-)

Výborný lékař,velice ochotný a jeho přístup k dětem je úžasný.Mohu jedině doporučit.a panu doktorovi moc děkujeme za jeho péči.

užasný PAN doktor chodila jsem k němu od malička a teď chodí i moje děti super vždy pomůže i poradí....i po odstěhovaní z Česke Lipy do Mimoně jsme si ho nechali a dojiždíme vřele všem doporučuji :-)

Poté, co kdysi zemřela pediatrička dr. Novotná sídlící v lékařském domě, přebral její pacienty dr. Coufal. Byla jsem u něj na očkování proti tetanu a poté jsem velice ráda přešla k dr. Zdeňce Novákové. S dr. Coufalem nemám dobrou zkušenost, ač jsem hlásila, že se bojím injekcí, dal mi injekci do zatnutého svalu, což přece lékař musí poznat, zda je sval povolený či nikoliv. Plus mi ani nedal vybrat, zda injekci do ruky či do hýždí.

velmi dobrý a strašně příjemný pan doktor s velmi příjemnou sestřičkou :-) Vřele doporučuji

Y

Z důvodu dalekého stěhování jsme museli od pana doktora Coufala odejít, a to strašně neradi!! On i sestřička vždy měli velmi příjemný přístup, vždy byli velice ochotní, a stále to platí, když jsme v České Lípě u babičky a dětem náhodou něco je, vždy se na něj obracím a on velmi ochotně pomůže. Děkujeme moc, pane doktore! Maminka Pepíčka a Klárky Stehlíkových.

C

Doktor na pravém místě. Náš malý ho miluje od 5. dne narození. Vždycky si udělá čas na rozhovor,prohlídné malého, krásně mu povídá a ten jeho hlas ho vždy nesmírně uklidní. Jako doktor nám vždy rychle pomohl i o Vánocích kdy jsme byli nemocní si na nás udělal čas. Jsem velmi spokojená a děkuji panu doktorovi za to že tu je!

Jsem šťastná, že mají moje děti tak báječného pana doktora. Skvělý, pečlivý, hodný, nanejvýš zodpovědný, prostě jednička. I na mě působí jako balzám na duši. Nepoznala jsem nikdy lepšího lékaře. Děkuji.