Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pavlovova 29, Ostrava
Odborný lékař interní a diabetologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař interní a diabetologie Jiný

Ochotný vždy pomoci. Léčím se u něho několik let. Brala jsem léky na cukrovku a dodržovala životosprávu. Dnes diabetes nemám. Můžu jen doporučit.


J
Umístění: jiné místo Jiný

Retro doktor! Pracuje bez počítače, vše zapisuje na papír a digitalní glykometr nezná! To mám jen hraniční hodnoty těhotenské cukrovky. Už nikdy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař interní a diabetologie interní vyšetření

Jsem spokojena .Instrukce které jsem dostala dodržuji a můj zdr. stav se zlepšil. Lidé by neměli jen bezmyšlenkovitě polykat prášky, je potřeba taky myslet!


Ověřeny pacient

Pan doktor patří k nejlepším odborníkům a specialistům ve svém oboru.Opravdu nenajdete lepšího odborníka jako je pan doktor.Jde mu o zdraví pacienta.musí být někdy přísný,protože každý z nás by na to kašlal.A co se týče pomluv,je to je jen holá závist,že pan doktor umí....Je to jednička a špička ve svém oboru v Ostravě.Sestřičky jsou usměvavé,vstřícné a pokud máte nějaký dotaz hned Vám poradí.Děkuji Vám za Vaší péči pane doktore.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor mě dost arogantně nutí pro změnu zdravotní pojišťovny. Jako pacient jsem se s takovýmto jednáním lékaře ještě nesetkal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborný lékař


Jsem s panem doktorem velmi spokojena po všech stránkách:-))


Souhlasím se všemi negativními ohlasy.Dělá ostudu všem lékařům.Neváží si pacientů,nadává jim do "prasat".Chce vydělávat na jejich nemoci.Chce se mi z něj zvracet .BP

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Po 3 letech u p.doktora,kdy jsem byla léčena vším možným i nemožným,jsem jako extrémně obézní diabetik zhubla 1kg!!a to jen díky tomu,že jsem se ráno pěkně vyprázdnila,když jsem se doktora zeptala na jiné-chirurgické možnosti-léčby mé obezity,začal po mě křičet tak,že lidi vycházeli i z jiných čekáren podívat se,co se to děje..to byl poslední "hřebíček do rakve"!!Změnila jsem doktora,nyní chodím k mladé,suprové doktorce,má váha je o 64 kg menší ani ne za dva roky a hubnu dál,pomalu,v klidu a hlavně bez stresu z další kontroly..Tvrzení,že i extrémně obézní lidé můžou bez "pomoci" zhubnout u mě již neobstojí,někdy to prostě nejde..Takže,pokud opúravdu potřebujete zhubnout a trpíte cukrovkou,jedinné co vám nedoporučím,je doktor Both!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor patří k nejlepším odborným lékařům! Má cukrovka se hodně zlepšila a za to mu vděčím. Nesouhlasím s negativními předchozími stížnostmi!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti