Otorinolaryngolog Frenštát pod Radhoštěm

• Otorinolaryngolog

„Naprostá kapacita! Několikaletá 100% spokojenost. Profesionální přístup pana doktora i sestřičky (Frenstat p.R)

Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Otorinolaryngolog

„Není co více dodat. Výborná...

• Otorinolaryngolog

„Jsem s panem doktorem velmi spokojený.Musím vyzvednout jeho profesionální přístup a ochotu ,se kterou jsem se setkal v jeho ordinaci.Jen více takových lékařů. Žmol Pavel Více

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

• Otorinolaryngolog

„Skvělý lékař. Pacientovi věnuje čas, je citlivý ve svém přístupu k pacientovi a snaží se najít cestu, která pacientovi pomůže. Pan doktor je třída ve svém oboru. Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „S přístupem pana doktora i sestřičky jsme byli spokojeni. Synův zánět byl vyléčen. Pan doktor se na vše vyptal, i nám bylo vše pořádně vysvětleno. I přesto, že se syn v čekárně lehce vyzvracel do koše, tak to paní setřička vzala úplně v pohodě. Na syna byli oba moc hodní. Více

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Výborná lékařka,moc příjemná,vše vysvětlí,se sestřičkou umí obě s dětmi,což je velké plus,moc jsme spokojeni a těšíme se na kontrolu. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Diabetolog, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

1 názor

„Velmi prijemna pani doktorka, se schopnosti spravne diagnozy, ktera nema problem vyjit vstric pacitentovi, i kdyz jeho predstava o lecbe neni zcela ve shode s jejim nazorem. Dekuji za dnesni vysetreni a preji plnou cekarnu pozitivnich pacientu. Více

• Otorinolaryngolog

„Velice příjemný, ochotný a ohleduplný lékař. Renomé mu kazí ta paní, co u něj pracuje "jako sestra".

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

1 názor

„Oceňuji profesionální a zároveň lidský přístup pana doktora i sestry. Berou ohled na strach pacienta a udělají maximum pro to, aby bylo vyšetření nebolestivé a co nejsnesitelnější. Více

• Žižkova 10, Nový Jičín Mapa

• Otorinolaryngolog

„Skvělá paní doktorka.Odborník.Vždy mi pomohla a vyléčila.Moc si jí vážím.Rovněž sestřička je velmi milá a ochotná.Doporučuji. Více

Bezručova 2, Nový Jičín Mapa

Tyršova 195, Příbor Mapa