Otorinolaryngolog Dvůr Králové nad Labem

• Otorinolaryngolog

„Také se připojuji, i když jsem z Jičína, rád za panem doktorem zajedu. Nejvíc u mě boduje tím, že Vám řekne hned narovinu pravdu a nebude Vás chlácholit... je rázný, nic nezlehčuje a to je potřeba Více

Klicperova 6, Hořice Mapa

Ordinace ORL JNONY s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Výborná lékařka, i když vyšetření v zánětu bylo dost bolestive. Přesně věděla o co jde a hlavně mi léky zabraly. Bohužel neobjednávala, tak je třeba počítat s čekáním. Plná čekárna ale mluví za vše. Více

Blanická 204, Trutnov Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• „PANÍ DOKTORKA JE BEZVADNÁ,PŘÍJEMNÁ DŮSLEDNÁ LÉKAŘKA.ALE JEDNU VÝTKU ROZHODNĚ MÁM SESTRA V ORDINACI(AROGANTNÍ,NAMYŠLENÁ ZLÁ ŽENSKÁ) Více

Sladkovského 829, Dvůr Králové nad Labem Mapa

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor i sestřička jsou milí a příjemní. I když jsem šla na vyšetření s krkem, vzali mě komplet i na sluch i nos. Doporučuji. Více

Tyršova 1118, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• Otorinolaryngolog, Dermatolo… g, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• Otorinolaryngolog

„K paní dr. jsem se se synem dostala nějakou velmi šťastnou náhodou poté, co jsem nesouhlasila s léčbou na ORL v nemocnici. Na první setkání úžasný člověk, rozumný..lékařka, se kterou se dá o léčbě rozumně diskutovat. I sestřička v ordinaci velmi milá. Kéž by takových bylo více ;) Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

• Jan Pivec

Otorinolaryngolog, Internist… Více

„Dneska jsem ho měl tu čest poznat a navštívit. Musím říct, že je to Pan Doktor. Je pohodový, hodný, milý a vždycky vám řekne, co ted bude dělat a jestli to bude bolet apod. Byl jsem unešen a nad míru spokojen. Jediné malinkaté mínus, je za zastaralou ordinaci, ale to nehraje žádnou roli 5/5. Po dlouhé době Doktor ke kterému bych se nebál vracet. Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• Otorinolaryngolog

„Velmi profesionalni, skvely pristup a vysetreni. Doktor i sestra byli velice prijemni. 100% spokojenost.

Trutnov Mapa

• Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

ORL ambulance

M. Gorkého 77, Trutnov Mapa

Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Trutnov Mapa