Pískování zubů

Máte dotazy týkající se tématu pískování zubů?

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

• David Urban, Dis.

David Urban, DiS.

• Olšanská 7, Praha

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Skvělá průprava a odborná péče. Doporučuji i každému kdo si, myslí že má zuby zdravé, ať se jedná o prevenci nebo pravidelnou prohlídku.

Yuri Mimori

• Sokolská 1662/35, Praha

Laila Clinic

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi oc...

Vladyslav Ridchenko

• Lublaňská 1015/13, Praha

Smile Centrum

Skvělé jednání, profesionalita, péče. Moderní ordinace, čekárna a vybavení. Nebát se zubaře a těšit se do ordinace je zde zcela na místě. Děkuji. KSh.

Michaela Kumherová

• Nad Ryšánkou, Praha

Stomatologická péče

Hygienická dentistka paní Kumherová je kompetentní, přátelská a zkušená. Ošetření bylo vynikající, pečlivé, bezbolestné v příjemném, novém prostředí s...
    Dostupný termín: st 20 úno

Serhii Marikutsa

• V Holešovičkách 1154/33, Praha

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

Pan doktor je moc hodný,akutně mi pomohl od bolesti a bude mi dal postupně opravovat co je potreba.Sestricka moc milá a ochotná.Moc děkuji za pomoc

Marcel Dostál

• Zborovská 716/27, Praha

imagedent - studio dentální estetiky

Na dentální hyg. jsem byla poprvé.Pan Dostál je velmi šikovný a milý.Změny si u mne všichni hned všimli.Určitě tuto ordinaci opět navštívím.

Veronika Havlínová

• Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Ordinace dentální hygieny

Paní doktorka je velmi milá a simpaticka. O všem velmi dobře informuje a poradí. Také má dobre vybavení které jinde neměli k dispozici. Celkově jsem s...