Máte dotazy týkající se tématu antikoncepce?

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

Hynek Kudělka

Mládežnická 9, Havířov

GYNET HAVÍŘOV

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Do Gynet Zabreh uz chodim vice let , k panu doktorovi od zacatku tehotenstvi a jsem spokojena s pristupem, odbornosti a informacemi, ktere mi poskytuj...
    Dostupný termín: po 9 pro

Antonín Kaprál

• Milady Horákové 116/109, Praha

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Pan Kaprál je velmi zkušený lékař, ze kterého vyzařuje klid a nadhled. Vše důkladně a srozumitelně vysvětlí. Oceňuji na něm především nenadřazený přís...
    Dostupný termín: st 11 pro

Jiří Zvolský

• Partyzánská 3, Opava

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

Profesionální a zároveň velmi lidský a milý přístup. 100 % péče o pacientky. Mohu jen a jen doporučit!
    Dostupný termín: po 16 pro

Richard Spousta

• Opavská 6116/15, Ostrava

Gynmater s.r.o., gynekologie

Pana doktora mohu jen doporucit. Po predesle zkusenosti s gynekology mu nemohu nic vytknout. Je peclivy, vysetreni byvaji rychle, bezbolestne a uplne....
    Dostupný termín: út 17 pro

Petr Holý

• Mazurská 484/2, Praha

Gynekologie

Byla to moje první návštěva u p. MUDr. Holého. Pan doktor je skvělý, všechno mně pěkně vysvětlil, byl velmi příjemný a já jsem velmi spokojená.
    Dostupný termín: čt 19 pro

Zdenka Jalůvková

• Na Smyčce 317/5, Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Profesionální přístup pani doktorky i sestricky, zadne dlouhé cekani v čekárně, mohu jen pět chválu. Doporučuji.

Luboš Karásek

• Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha

Gynekologická ambulance MUDr. Haliny Kačinské

Bola som veľmi spokojná , všetko bolo podľa mojich predstáv doporučujem všetkým, rada sa na lekára obrátim aj nabudúce

Samer Asad

• Branická 479/21, Praha

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Amazing approach towards the patients. I felt very comfortable and I recognised professional and friendly approach. All the best!

Marcel Gärtner

• Na Smyčce 317/5, Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Super jednání, vstřícní, doporučuji. Dlouhodobý zdravotní problém snad bude konečně odstraněn, věřím, že jsme na dobré cestě.