Ortoped Veselí nad Moravou

• „Odborník ve svém oboru.Operace halluxu výborná jdu i s druhou nohou.Vyhovuje mě operace blízko mého bydliště.a p.doktorovi věřím,že to vždy dobře dopadne. Vřele doporučuji. Více

V Teničkách 614, Uherské Hradiště Mapa

ACETABULUM s.r.o., ortopedická ambul.

• „Pan dr. Kubrický, velmi ochotný a empatický lékař, vyšetřil, vysvětlil, zeptal se, jestli s takto navrhovaným postupem souhlasím a ošetřil, Velmi milý přístup i od zdravotní sestřičky, mohu doporučit. Více

Perunská 35, Hodonín Mapa

Ortoped

• „Pan doktor patří do první gardy lékařů v 80 letech, kdy vybudovali super profesionální péči o pacienty, pod vedením primáře MUDR. Zdeňka Šiguta a primáře MUDR. Zábranského /zastupujícího/. Díky jejich péči v té době, jako dítě, chodím!! Zato dnešní ortopedie v UH, degradovala jejich úsilí a přístup k pacientům obrovským směrem k mínusu. Děkuji pane doktore, že můžu chodit a chodím, je mi 58 let. Více

Vodní 13, Uherské Hradiště Mapa

Ordinace ortopedicá ambulance

• „Pan MUDr. Karpeles je velmi empatický člověk, znalý ve svém oboru. Vždy dokáže podrobně vysvětlit problém a pomoci ho vyřešit. S panem doktorem mám již dlouhodobou zkušenost a vždy působí profesionálně. Více

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

• „Dobrý den. Nevím jak kdo soudí, ale za zdravotní problémy si ve většině můžeme sami. Sami sebe suďme! Já mám s panem doktorem i jeho sestřičkou kladné zkušenosti. Přeji krásné a pokorné svátky vánoční a hodně osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2014 Více

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou Mapa

Ortoped

• „Pan doktor je velmi příjemny,pečlivý,všechno srozumitelně vysvětlí,nevím kdo muže napsat,že je arogantní,já jsem s ním velmi spokojená. Více

Kollárova 1229, Veselí nad Moravou Mapa

Ortopedická ambulance