Poliklinika Hrabůvka, Ostrava
MDDr. Ondřej Hýl (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Jsme nová zubní ordinace na poliklinice v Ostravě - Hrabůvce. Našim pacientům nabízíme komplexní nabídku péče o jejich chrup a dentální zdraví. Ke kaž...

Umístění: MDDr. Ondřej Hýl zubní vyšetření

Nejlepší zubař ... Jsem strašně ráda že jsem u něj .. Kdybych takového zubaře měla už od dětství tak nemam strach ze zubařů.. Snaží se co nejvíc abych netrpěla... Sestřička taky úžasná :-)

Umístění: MDDr. Ondřej Hýl ošetření zubního kazu

Dnes jsem byla se synem u pana doktora poprvé a rovnou synovi trhali zoubek. Jsem z pana doktora nadšená a rovněž i s velice příjemné a milé sestřičky. Jsem opravdu ráda,že jsem našla pro děti tak skvělého zubaře a hlavně,že se tam malý nebojí jít příště????????❤

Pan doktor je jedním slovem skvělý! Nikdy bych neřekla, že budu k zubaři chodit ráda. V ordinaci panuje moc příjemná atmosféra, za což děkuji nejen jemu, ale i paní sestřičce. Pan doktor vždycky všechno vysvětlí, popíše co se bude a dít a je vidět, že mu na pacientovi opravu záleží. Už nikdy jinam!

(y) jsem velice spokojená :-) můžu jen doporučit , pán doktor příjemný sestra taky .Člověk se v jeho ordinací cítí dobře .-)

Velice prijemny a profesionalni clovek. Spravuje mi zuby po predchozi zubarce, ktera byla otresna. Jsem naprosto spokojena!

S panem doktorem jsme velmi spokojeni. Příjemná atmosféra v čekárně i ordinaci, přátelský a profesionální přístup.