K Havlínu 13/722, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Š
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Přeji dobrý den,
k paní doktorce jsme chodili 18 let,obě moje děti se k paní doktorce vždy tešily,ať už je čekalo očkování či odběry. Naprosto úžasný přístup k dětem i k nám,(děti jí říkaly "naše babička"),vstřícnost,pomoc kdykoli i mimo ordinační hodiny. Žádná diagnóza od oka,žádná zbytečná ATB,zkrátka profesionální přístup. Velké díky paní doktorce i sestřičce.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vubec nemohu uverit tem negativnim komentarum vyse (nebo nize). Bud u pani doktorky ti lide nebyli, nebo se uplne od zakladu zmenila. Byla jsem u ni se synem (7 let) zatim dvakrat-presli jsme k ni z Prahy-a nemohu si ji vynachvalit. Po kourovem zapachu ani stopa (jsem na to hodne vysazena, takze bych si jiste vsimla), mj. asi i diky negativnim hodnocenim nize malo pacientu, pani doktorka velice ochotna-i presto, ze jsme k ni prisli s nejakou vyrazkou, udelala synovi zevrubnou obecnou kontrolu (vypadalo to spis jako vstupni prohlidka), celou dobu na nej velmi mile mluvila (byla tam "pro nej" a ne "pro maminku") a celkove prostredi vubec nepusobilo jako u lekare, coz je nepochybne detem (a i mnohym dospelym) velmi prijemne.
Rozhodne nam hned netlacila nejake leky, naopak poradila ryze prirodni lecbu, ktera velmi rychle zabrala.
Jsem u ni opravdu velmi spokojena.

Velmi dobrá lékařka. Citlivý přístup k dětem, nemusíte se bát na něco se zeptat. V případě podezření na něco vážnějšího nás hned odeslala k odborníkům i na krevní testy. Jsme s ní s se sestřičkou max. spokojeni a budeme k nim chodit i s nasim druhym miminkem.

myslím že je to opravdu velice schopna,inteligentní a oddaná lékařka.

Moc hodná a vstřícná paní doktorka

Paní Dr.je moc hodná dá se s ní určitě vše řešit....má skvělý přístup k dětem a to si myslím,že je moc důležité.....

Nikdy jsem nemel problem s razítkem do žakovsky kdys jsem potreboval za skolu Zlata doktorka a po odborne strance jsem z ni mel taky pokažde dobry pocit

Ono je těžké na Zbraslavi najít jiného pediatra. S paní doktorkou máme dobré zkušenosti, i když se zatím naštěstí jednalo vždy o banality.

K paní doktorce jsem chodila už já jako malá,potom můj syn kterému je dvanác.Nikdy se mi nestalo že by paní doktorka něco zanedbala naopak.Nejen že je ochotná a to nejen v ordinačních hodinách ale i kdykoli jindy.To že je stará a že kouří a co nikdo nebudeme pořád mladej a cigarety jí taky neplatíme!!!!Ja myslím že kdyby opravdu něco zanedbala tak to přizná jsou to jen hloupé pomluvy ta paní napsala co paní doktorka zanedbala,ale co zanedbala ta maminka co si tak stěžuje?To už nepřizná jestli maminka dělala vše co jí paní doktorka řekla.Problém je v tom že na maminku nikdo nemůže na doktora kdokoli.Tím jsem jen chtěla říct že paní doktorce za vše moc děkuji a mohu jí jen doporučit je prostě skvělá a zatím si stojím!

O moje malé děťatko se stará moc dobře