MUDr. Olga Semerádová

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Praktická zubní lékařka
Palachova 35, Žďár nad Sázavou

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní Semerádové jsem chodil asi 15 let. Přesto, že mě vždy s usměvem po 5 minutách poslala domů, že je vše v naprostém pořádku. Postupně jsem začal mít podezření, že tomu tak není (pod plombami se vždy dělaly znovu kazy, bolesti zubů, které prý nic neznamenaji atd...). Objednal jsem se tedy k jinému zubaři na vstupní vyšetření abych dostal druhý názor.

Nová paní zubařka se nestačila divit. 5 kazů, z toho tři hluboké. Jeden mi na fotce ukazovala a to, že tam je kaz by poznal i slepý. Zub, který byl připravovaný na korunku, tak měl naprosto šíleným způsobem provedené kanálky. Vrtáno v místech, kde žádné kanálky nejsou. V jednom kanálku zalomený nástroj. Zánět dásně. Celkově byl zub ošteřený takovým způsobem, že nemělo ani smysl se snažit o záchranu, protože by se zub takřka s jistotou dřív nebo později rozlomil. Celá tahle sranda mě prozatím výjde na nějakých 50 000. S tím že zatím není jasné jak špatně na tom budou zuby s hloubkovými kazy, dost možná bude potřeba nová korunka na něktré z nich. To se potom bavíme klidně o 100 000 ;)
Tak díky paní doktorko, dlužíte mi pár hezkých dovolených!

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Byl jsem akutně ošetřen,rychle,bezbolestně vše naprosto v pořádku.Vše mi bylo vysvětleno .Následná konzultace s jiným lékařem vše schválila a potvrdila.Jsem spokojen.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní zubařce chodím od svého dětství a i když mi tvrdila že mám problémové zuby nějak jsem se s tím smířila a nechala být . Až do doby dokud jsem neměla svoje vlastní děti tam už mi přišlo , ze tu práci nedělá podle mého názoru pořádně. Můj 6 letý syn si už od 4 let prošel peklem kdy mu trhala zuby a nechala mu tam části v dásni s tím, že ten druhý ho vytlačí , další mu rozvrtala a nechala ho otevřený takže jsme pak musely na pohotovost, protože ho bolel a tam mu ho vytrhli.Asi 20x mu vypadávala bílá plomba kterou jsem chtěla aby měl . Teď ten zub musí ven protože tam má zánět . No a ten kus zubu který tam nechala se tlačí už z boku dásně ven o vrtání ani nemluvím.U mého 4 letého druhého syna má zuby podle ní v pořádku .
Tak jsem se rozhodla vyrazit na kliniku kde nám udělaly komplet rozbor. Čekala jsem , že to bude špatné , ale až tak moc teda ne. Úplně jsem se sesypala když se pani doktorka zhrouzila co v těch zubech všichni máme . Můj 4 lety syn který se zuby podle zubařky problém nemá , má 5 hlubokých kazů.
Ten 6 letý syn tomu na místě musely vytrhnout zub a další 2 ho čekají a do toho další 2 hluboké kazy a zánět No a já ? Já mám snad všechno co existuje . Paní zubařka mi nechala tak v každým druhým zubu záněty , nevyplněné kořeny , zalomené kusy nástrojů , kazy které mám až u kosti , zbroušené z boku zdravé zuby , špatně usazené nové korunky , špatné výplně , musí mi vytrhnout 4 zuby, a celý chrup udělat úplně znovu no prostě šilenost . Na sebe jsem naštvaná , ze už jsem neodešla dávno jako všichni moji vrstevníci. Teď mužů akorát poděkovat pani zubařce, že mi zkazila co se dalo a ještě mi tvrdila, že je to moji vinou, ze jsem si prý podle ní v dětství nečistila zuby
Takže za mě určitě změňte co nejdříve pokud nechcete být bez zubů.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Moje dentální hygienistka a můj nový zubař se zděsili, co mi paní zubařka se zuby provedla. Nekvalitně a nepečlivě dělané výplně - kazy pod výplněmi, ve dvou případech jednou výplní spojila víc zubů dohromady, takže pak mezi nimi nemohla být dáseň, tak jak má - z toho vznikl chronický zánět dásní, zároveň nebylo možné se do prostoru dostat mezizubním kartáčkem. Prostě hrůza, děs, nedoporučuju. Několikrát mě paní zubařka poslala pryč bez ošetření kvůli zánětu dásní - jenže ten byl dle zjištění dvou dalších profesionálů způsoben jejími špatně udělanými výplněmi. :)

Umístění: Praktická zubní lékařka

Bohužel paní doktorka ma velice daleko k profesionalni péči o chrup. Jsem velmi ráda,že jsem odešla do soukrome kliniky, kde mi dávají opravovane zuby po paní doktorce do pořádku. Sami na klinice zhodnotili, že líp by zuby osetril student.
Jeden zub a tri kanalky v něm, ktere mi pani doktorka ošetrila se na rtg snimku u nového zubaře ukázaly jako špatne zaplněné. Az pri dalsim otevreni zubu v soukromé klinice pod mikroskopickým vybavenim se zjistilo, že paní zubařka Semerádova zalomila nastroje rovnou ve vsěch TŘECH kořenech!!!!! Na lehátku jsem ležela přes tři hodiny a pan doktor se u vytahovani dost zapotil - jeden se mu bohužel nepovedl vytahnout a tak mám dalśi termin s nejasným koncem. Pod nastroji byl nedocisteny kanalek a tim pádem nedoplnény a tak je to stale zdroj bakterii. Takovy zub nikdy nemel být definitivne uzavren, jak udělala paní doktorka Semerádová. Ani se nezmínila o tom, ze se ji to stalo, beze slov zub zadělala. Měla mě už tenkrát odeslat minimalne na rtg, aby se ujistila, jak kanalky vypadaji ( zda se alespon tim nastrojem zaplnily az do konce korene) a nejlepe me mela odeslat na specializovane pracoviště. Nastroj se zalomit může, to ji ani nevyčitam, ale co me mrzi a štve je nasledna ,,péče" a ututlani problému.
Do vrtanych zubu mi dala amalgány bez možnosti výberu bíle plomby.
Dále co mi vadilo, že o mych zubech - nebyly nijak jinak ve spatném stavu, trocha zubniho kamene ( dochazim jiz ted pravidelne na dentalni hygienu, kterou mi tenkrat jakožto holce v puberte, co neměla prehled o ničem ani nedoporucila) vykladala rodinnym prislusnikum co k ni dochazeji take. Vypravela jim, že jsem u ni byla, mela jsem zubni kamen atd atd. Proč?????

Kamarádi od ni poodcházeli také a na klinikach se dozvédeli jak maji pod placenýma bílýma plombama nechane kazy.

Nejspís si ji chvali lidé, co nemaji žadné problémy. Příjemná totiž je, usmívat se také umi, ale tam to bohužel končí.

Vím, že nema to vybavení, co je na klinikach, ale i tak si myslim, že se to dá udělat vše líp. A když to nejde, nabídnout možnost lepšiho pracoviste i kdyz za velké peníze.

Kvůli častému vypadávání plomb jsem odešla k soukromé zubařce a tam mě čekal šok. Že nebude vše v pořádku jsem tušila, ale že mi paní zubařka pod úplně všemi plombami nechala kaz, to opravdu ne. Pokud něco umí ještě hůř než plomby, tak jsou to korunky. Jedna korunka - nedocpané kanálky, pod ní kaz, zalomený nástroj v dásni; druhá korunka - opět nedocpané kanálky a tak hluboký kaz, že po vypadnutí (cca. po 3 letech) už zub nejde nijak zachránit a musí se vytrhnout. Ani pokud máte několik desítek tisíc navíc, rozhodně nedoporučuji.

Po odchodu k soukromé lékařce a jejímu vyhodnocení jsem se nestačil divit. Pod 10 plombami z celkových 11 byl nechaný kaz. Jediné plus na tom bylo to, že jsem odešel v relativně mladém věku a tak jsem si nenechal zkazit všechny zuby. Jsem rád, že jsem odešel a všem doporučuji udělat to samé.

Nestojí za mnoho, když vyrobí plombu, tak pod ní hodně často nechá nějaký zbytek zubního kazu.Vyzkoušeno na dětech.

Paní doktorka je vždy dobře naladěná, usměvavá a především vždy pomůže, vysvětlí a nic nezanedbá. Vřele doporučuji!

Paní doktorka i sestřička jsou moc príma.