Palachova 35, Žďár nad Sázavou
Praktická zubní lékařka

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Praktická zubní lékařka

Bohužel paní doktorka ma velice daleko k profesionalni péči o chrup. Jsem velmi ráda,že jsem odešla do soukrome kliniky, kde mi dávají opravovane zuby po paní doktorce do pořádku. Sami na klinice zhodnotili, že líp by zuby osetril student.
Jeden zub a tri kanalky v něm, ktere mi pani doktorka ošetrila se na rtg snimku u nového zubaře ukázaly jako špatne zaplněné. Az pri dalsim otevreni zubu v soukromé klinice pod mikroskopickým vybavenim se zjistilo, že paní zubařka Semerádova zalomila nastroje rovnou ve vsěch TŘECH kořenech!!!!! Na lehátku jsem ležela přes tři hodiny a pan doktor se u vytahovani dost zapotil - jeden se mu bohužel nepovedl vytahnout a tak mám dalśi termin s nejasným koncem. Pod nastroji byl nedocisteny kanalek a tim pádem nedoplnény a tak je to stale zdroj bakterii. Takovy zub nikdy nemel být definitivne uzavren, jak udělala paní doktorka Semerádová. Ani se nezmínila o tom, ze se ji to stalo, beze slov zub zadělala. Měla mě už tenkrát odeslat minimalne na rtg, aby se ujistila, jak kanalky vypadaji ( zda se alespon tim nastrojem zaplnily az do konce korene) a nejlepe me mela odeslat na specializovane pracoviště. Nastroj se zalomit může, to ji ani nevyčitam, ale co me mrzi a štve je nasledna ,,péče" a ututlani problému.
Do vrtanych zubu mi dala amalgány bez možnosti výberu bíle plomby.
Dále co mi vadilo, že o mych zubech - nebyly nijak jinak ve spatném stavu, trocha zubniho kamene ( dochazim jiz ted pravidelne na dentalni hygienu, kterou mi tenkrat jakožto holce v puberte, co neměla prehled o ničem ani nedoporucila) vykladala rodinnym prislusnikum co k ni dochazeji take. Vypravela jim, že jsem u ni byla, mela jsem zubni kamen atd atd. Proč?????

Kamarádi od ni poodcházeli také a na klinikach se dozvédeli jak maji pod placenýma bílýma plombama nechane kazy.

Nejspís si ji chvali lidé, co nemaji žadné problémy. Příjemná totiž je, usmívat se také umi, ale tam to bohužel končí.

Vím, že nema to vybavení, co je na klinikach, ale i tak si myslim, že se to dá udělat vše líp. A když to nejde, nabídnout možnost lepšiho pracoviste i kdyz za velké peníze.

Kvůli častému vypadávání plomb jsem odešla k soukromé zubařce a tam mě čekal šok. Že nebude vše v pořádku jsem tušila, ale že mi paní zubařka pod úplně všemi plombami nechala kaz, to opravdu ne. Pokud něco umí ještě hůř než plomby, tak jsou to korunky. Jedna korunka - nedocpané kanálky, pod ní kaz, zalomený nástroj v dásni; druhá korunka - opět nedocpané kanálky a tak hluboký kaz, že po vypadnutí (cca. po 3 letech) už zub nejde nijak zachránit a musí se vytrhnout. Ani pokud máte několik desítek tisíc navíc, rozhodně nedoporučuji.

Po odchodu k soukromé lékařce a jejímu vyhodnocení jsem se nestačil divit. Pod 10 plombami z celkových 11 byl nechaný kaz. Jediné plus na tom bylo to, že jsem odešel v relativně mladém věku a tak jsem si nenechal zkazit všechny zuby. Jsem rád, že jsem odešel a všem doporučuji udělat to samé.

Nestojí za mnoho, když vyrobí plombu, tak pod ní hodně často nechá nějaký zbytek zubního kazu.Vyzkoušeno na dětech.

Paní doktorka je vždy dobře naladěná, usměvavá a především vždy pomůže, vysvětlí a nic nezanedbá. Vřele doporučuji!

Paní doktorka i sestřička jsou moc príma.

Takhle má vypadat profík ve svém oboru! Skvělá paní doktorka i sestřička. Moc jim děkuji!

nejlepší

SUPER