MUDr. Olga Šarkadyová

Pediatr Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

4 názor

Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

K paní doktorce jsem chodila já... když jsem se narodila zachránila mi život.Teď k ní chodí i dcerka... Paní doktorku bych nevyměnila.. v čekárně není narváno jako vedle u p.Doktorky.. vždy když tam příjdu vždy jdu hned na řadu. Píchání uší u dcerky proběhlo velice rychle a pečlivě! Paní doktorka je velmi milá ochotná a laskavá, vše ráda vysvětlí a poradí. 100% DOPORUČUJI!!!!!!! i když vlastně ne,pak by byla narvaná čekárna :-D :-D

K
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem rozhodně spokojena,vždy nám určila správnou diagnózu a k tomu odpovídající léčbu.Pokaždé je velmi vstřícná,snaží se poradit a nemám u ní pocit,že jí obtěžuji.Na všechny mé dotazy mi ochotně odpovídá a k mým dětem je vždycky milá.Rozhodně bych neměnila!!!A ještě bych chtěla podotknout-nestalo se mi,že bychom byli dlouho v čekárně,většinou jdeme hned na řadu.Rozhodně doporučuji!!!

M

Pani doktorku mohu jen a jen doporučit. Pro své děti, bych jiného lékaře rozhodné nehledala. Je velice ochotná a vždy od ní odcházíme s dobrým pocitem.


Paní doktorku mohu všem vřele doporučit, je velice ochotná, vše vysvětlí a rozhodně nic nepodceňuje. Díky její péči se vyřešil nejeden problém mých dětí a já jsem za to vděčná. Také čekací doby v čekárně jsou velice krátké a pracovní doba vyhovující. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu