Paní doktorka je velmi nepříjemná. S tím že to se u našich doktorů da přežít. Ale co opravdu nikdy nepřekousnu je to ze mi hned na druhé návštěvě u ní zbrousila zub s tím ze se mi jinak zuby neposunou do správného tvaru. Po této zkušenosti jsme přešla k jinému ortodontistovy, který mi musel zuby po ní přerovnavat a po 4 letech nošení fixních rovnátek se mi oznámilo, že zub který mi zbrousila se musí dodělat korunkou nejméně za 7000,- Rozhodně tuto ortodontisku nedoporučuji.

K paní doktorce jsem chodila cca 4 roky, peněz z nás vytáhla hodně!! A výsledek? Žádný... Hlavně se mi zuby vrátily zpět, takže léčba bude znova, cca 43tis. Nejradějí bych si ty peníze, které jsme do zubů už vložily nechala vrátit, dělá to kolem 20 tis. Nedoporučuji jí!!!!!! A hlavně je zlá... Když mi jednou lepila zámeček, nechala mě tam sedět skoro hodinu s otevřenou pusou a pak řekla, že na mě zapomněla....

Paní doktorku naprosto nedoporučuji. Rovnala mi zuby fixním aparátem asi 2 roky a za tu dobu mi upadalo velké množství zámků a samozřejmě si každý odloupnutý zámek účtovala, navíc byla nepříjemná. Zámky padaly i při běžném čištění zubů. Už jsem po léčbě fixním aparátem a po sejmutí mi bylo špatně zbroušeno lepidlo, o pár dní později broušeno znovu. Po druhém broušení dokonce ubrousila i kus zubu, je znatelně kratší než předtím. Kdybych to mohla vrátit zpět, určitě bych volila jakéhokoliv jiného ortodontistu.

S paní doktorkou máme velmi špatné zkušenosti. Rovnáme zuby od 7 let, dceři je 14. Cena za léčbu zhruba 20 000Kč. Sedmé zuby úplně odchýlené, na to nám paní doktorka dala vysvětlení, že ona dělá rovnátka jen "po šestky". Po sedmičky dělá prý jen specialista. Ale to já jako laik nemohu vědět. Při řešení problému arogantní, nepříjemná. Přestupujeme k doktoru Suchému a celá léčba nanovo. Každopádně si necháme na zuby udělat znalecký posudek a budeme to řešit.
Vodáková

JSem zklamaná. Zuby se mi vrací do staré polohy, připadá mi, že ani pořádně ty sundavací rovnátka udělat neumí. I když se chová příjemně, působí to poněkud afektovaně, nerada probírá problémy a řekla bych, že nemá ráda, když jí více méně naznačíte, že to, co dělá se vám jaksi nelíbí. S takovou např. paní Soumarovou v KV se to nedá srovnat, ani technikou, ani cenou ....

Mě se zdála paní doktorka celkem příjemná, ale zdravotní sestra velmi nervózní,čeká se dlouho v čekárně,nikdo nevychází,ordinace působí poněkud zastarale.

No nevím,jsem z ní mírně na rozpacích,drahá není,to ne,ale ani citlivá,i když oproti jiným,třeba p.Hechtovi nebo p.Šantorovi,má ruce zlaté,zkrátka nemohu ani tak,ani tak,ale já bych tam znovu nešla,pokud bych opravdu nemusela,tudíž bez hodnocení.