Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Mlýnská 558, Ústí nad Labem

Úžasná doktorka s úžasnou dentální hygienistkou. Přešli jsme s dětmi od jiné zubařky, která empatii postrádala a dcera vyšetření probrečela. S přístupem v ordinaci u paní Mudr. Popelkové se dcera nechala dobrovolně vyšetřit a už se těší na další návštěvu,takže mě jako rodiči spadl kámen ze srdce. Za to jsem jí moc vděčná.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Osmička špatně rostla ????

Paní zubařku znám delší dobu a mohu říct , že sem měla fobii ze zubařů , ale teď tam chodím dobrovolně . Paní doktorka je opatrná energická a tou pozitivou vás nakazí a nic nebolí☺️☺️ Teď už sem přešla na stalo a jsem maximálně spokojena????????

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Běžná kontrola po půl roce

Za celý život jsem nepotkal tak milého, veselého a profesionálního zubaře, který svojí práci dělá na jedničku. Konečně člověk chodí k zubaři bez stresu.

Dobrý den všem,
paní doktorka je skvělá profesionálka s novým vybavením, ozbrojená ochotou, znalostmi, zkušeností a lidským přístupem. Zuby se vždy snaží zachránit, i když třeba péče o ně ze strany pacienta není správná a zub to má už skoro za sebou. Mně osobně pomohla s problémy, které mi způsobila jiná zubařka, takže za to opravdu děkuji. Vřele doporučuji a s klidným srdcem a již zdravým chrupem zůstávám v její péči.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zkoušela jsem volat na tel. číslo, ale hlásí mi, že neexistuje.

Paní doktorka je naprosto dokonalá, bezbolestné ošetření, profesionalita si podává ruku s lidskostí a přátelským vystupováním. Pokroková lékařka se, kterou si můžete pohovořit o čemkoli. Žena s obrovským nadhledem a smyslem pro humor. I z mojí děravé huby učinila něco, za co se už nestydím a na fotkách se směji. Mohu všem jen doporučit.

MUDr Popelková je nejlepší zubařka co znám velice ochotná a i pomoci po její pracovní době, kdo tvrdí opak tak takový člověk musel být k ní hrubý a to potom musí čekat odezvu, rozhodně se nenechá nijak napadat a všichni vědí co je preventivní prohlídka že ? A tudíš nechodit 1x za rok a potom chtít mít v puse zázraky na počkání

Já k paní doktorce chodím..sama mám ze zubaře už tak strach..ale co se týče mých dětí je naprosto super...děti se jí nebojí,nechá je okoukat si ordinaci,povozí na křesle ukáže co se jak dělá..popovídá si s dětmi a že je nás vždycky plná ordinace..vždy když se objednávám tak si pro ně udělá minimálně půl hodiny aby jim vše ukázala..nejstarší dcera si od ní v pohodě nechala píchnout injekci(a to je to celkem "hysterka") a nechala si odstranit uzdičku..to jí bylo tuším 7... a tehdy 3 letá si nechala vyvrtat zoubek...prostě super

Super zubařka - před lety jsem z ní měla strach - je to jejím chováním - je ,,svá,, a vlastně to je to co se mi na ní nejvíc líbí - vždy mě tím svým chováním od strachu odreaguje. Co se týká léčby - není co vytknout - za bolavé zuby si můžeme převážně my sami - ona jen zachraňuje a myslím dobře - pokud není zbytí - zub musí ven :-). Jen tak dál pí MUDr. Popelková

Budu stručný. Pře více jak 20 lety mi nasadila na zbytek zubu něco jako šroub a na něj nasadila protézu. Dodnes tento zub mám bez potíží. Díky.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den jsem s neštěmic mám prozbu mám o teklou pulku obličeje a i přes oko už nevidím mám hrozné bolesti prosím vás berete akutní případy??nebo se zblázním bolestí děkuji

dobry den,nechapu,kdyz mate bolesti,proc jste nevyhledal nebo nevyhledala pomoc hned rano.Zkuste kontaktovat sveho ostetrujicihi lekare nebo je od 16.hod pohotovost v Mirove ulici,

MUDr. Olga Popelková

nepodařilo se mi na internetu dohledat otevírací dobu ordinace. Od kolika prosím ráno máte, a v jaké hodiny prosím berete akutní případy?

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

dobry den,nevim,kdo mi pise a o které dny se jedna.Pokud k nam chodite ,jiste nase ordinacni hodiny znate.Zavolejte si po 7 hod zítra do ordinace na tel,ktery j uveden na Vasi obj.karticce.Pokousela jsem se ho sem napsat,lec to nejde