Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Lepší ani nehledejte protože ji nenajdete..jinou paní nebo pána ani hledat nehodlám je velice ochotná a vždy pomuže ke zdarnému uzdravení a to je muj a věřím i velké většiny nás pacientu

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Má nejlepší obvodní doktorka jakou znám.Mám ji rád,a kdykoliv mé zdravotní potíže vyléčí.Je vždy milá ale hlavně profesionální.

lepši doktorku si člověk ani nemuže přat :D neřeši nemoc jen antibiotikama ale když je člověk opravdu nemocen tak mu předepiše opravdu to co mu pomuže ... jsem rad za to že pani MuDr. Olga Janečkova je moje pani doktorka :D

Člověk na svém místě. Odbornost a chování přenáší zřejmě i na sestřičky. Vždy usměvavé a velmi vstřícné. Rozhodně doporučuji!

bez výhrad

kdyby tak byli všichni doktoři a sestry.......

vstřícná, rozumí lidem i jejich problémům, nepovyšuje se,no prostě super !!!

K paní doktorce chodím velmi dlouho,nikdy jsem ji neviděla zamračenou,nervózní,nepříjemnou.Balzám na duši.Myslím,že taková doopravdy je,nepřetvařuje se.Soudím podle naprosto skvělého chování i její stále se usmívající sestřičky.Nebyla jsem sice nikdy vážně nemocná,ale i ty drobné neduhy vždy absolutně profesionálně léčí.

jsem vždy spokojená.............milé jednání

Přijít do ordinace paní doktorky je vždy radost,protože Vás vyslechne a pomůže s řešením problému.Děkuji za péči i paní doktorce i její usměvavé sestřičce.Irena