stomatologická ordinace
Tylova 996, Litvínov

Pan zubař již není takový odborník jako kdysi. Přijde mi, že ho pacienti moc nezajímají a práce ho již nebaví. Zanedbal mi zánět kanálků pod již opravovaným zubem/korunkou, až se zánět dostal i pod druhý zub. Při každé návštěvě koukal na 3 roky starý rentgen, jeho jediné řešení podal vždy atb a navrhl pro něj jediné řešení zub vytrhnout. Nyní i díky němu chodím na soukromou kliniku, kde za opravu dvou zubů platím majlant

Pan Zubař mi zachránil zub objevením zánětu na kořeni, kterého si jeho kolega přes půl roku nevšímal. Před 6 lety jsem ho kvůli přestěhování do Prahy přestal navštěvovat a od té doby stále hledám rovnocennou náhradu. Pokud je nyní přepracovaný, je to mrzuté, doufám že ne trvalé.

Tak já mám tedy z pana Vycpálka rozporuplné pocity. Na jedné straně je asi opravdu solidní odborník, který ví co dělá a snaží se. Jeho ordinace je příjemná a moderně vybavená. Úkony vám vysvětluje (i když v poslední době ho to evidentně otravuje) a nabízí i alternativy.
Na straně druhé je to ale zubař u kterého si užijete bolesti ažaž. Anestetika nepodává ani při čištění kanálků jehlami natož pak při "obyčejném" vrtání. Doktor Vycpálek má hodně pacientů (objednací doby má běžně kolem dvou měsíců) a nechce se mu dávat injekce, protože ho to zdržuje - než vám injekce zabere, musí se totiž čekat.
Takže shrnutí: pokud vám nevadí bolest, lze ho s čistým svědomín doporučit - pracuje dobře.
Já ale v křesle trpím nerad, takže si po posledních zkušenostech hledám jiného zubaře.

Vynikající zubař, všem mohu jen doporučit !!!!

výborný stomatolog

Velmi ochotný lékař i sestřička a opravdový odborník.

Tak já mám bohužel opačnou zkušenost. Na preventivní prohlídky jsem chodila pravidelně. Díky úrazu jsem musela navštívit jiného zubního specialistu, ten mi bohužel našel pod dvěmi plombami, které mi dělal pan zubař, již hluboké kazy. Na tyto plomby jsem svého stomatologa pana MUDr. Vycpálka upozorňovala, vždy mi bylo řečeno, že je vše v pořádku. Zmiňovaný specialista, kterého jsem navštívila posléze, mi již zuby opravil, musel mi však podat tři injekce s anestetiky, abych vše vydržela. Kazy byly již velice hluboko, což pan doktor při preventivkách vůbec nezjistil. Já tedy nedoporučuji.

jsem spokojená, u bývalého zubaře jsem to štěstí neměla, takže doporučuji!

Je to pan Vycpálek-Doktor na svém místě doporučuji!!!

Chodím k němu již léta a jsem velmi spokojená. Je vždy příjemný, každý úkon Vám vysvětlí.